Wpis z mikrobloga

@Dams96: Po co te niedziele nie handlowe ja się pytam!? Cały tydzień pracuje w sobotę jakaś rekreacja i jak nie znajdę czasu i chęci na zakupy muszę je zrobić po pracy. Przeważnie robiłem zakupy w niedziele i dziś) znowu ich nie zrobię. Czuje że moja wolność jest ograniczona. Przez wiele lat pracowałem w gastronomii w większość weekendów i nie narzekałem że nie miałem wolnego weekendu bo wolne miałem w inne dni i nikt mnie w tej pracy nie trzymał. Poza tym czy my już jesteśmy tak bogatym państwem żeby ograniczać handel? Koscielny na tace może zbierać pod biedronką jak im brakuje mi to nie będzie przeszkadzać tylko dajcie zrobić zakupy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Po co te niedziele nie handlowe

@Dams96: hyba niehandlowe

Po za tym niestety mam to samo. Pon.-Ptk. praca do 19. Sobota praca przy domu bo jeden dzień w tygodniu trzeba ogród i inne rzeczy ogarnąć. Niedziela zostawała na ewentualne zakupy.
Ci co nie pracują mają w cholerę wolnego na wydawanie socjalu po sklepach. Ci co pracują nie mają czasu na nic.
@rafal23s23 moje życie jest smutne, bo zawsze w sobotę muszę się martwić o wyliczenie ilości pieczywa i rozkminę czy mi wystarczy do poniedziałku, czy nie i czy MUSZĘ iść do sklepu już dzisiaj, żeby zjeść wczorajszą bułkę na kolację jutro.

Tak wiem, da się przyzwyczaić.