Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@tomislawniepelka: chodzi o brak egzekwowania maseczki w sklepach itd.
Ochroniarze chodzą i ch*ja z tego robią - jakby takiego wywalili to dostaliby premię za unieszkodliwienie zagrożenia. W pociągach to samo, w większych miastach jedynie przestrzegają - pojedź pociągiem to zobaczysz jaka patola jest - 10% maskowców licząc załogę.
  • Odpowiedz
@somskia: bo cie nie chroni. I jaki jest sens nosze nia maski w sklepie jak wyjdziesz przed sklep, zdejmujesz ja, chowasz do kieszeni, za chwile znowu wyciagasz, dotykasz tym wszystkiego? A przed sklepem stoisz z ludzmi juz bez maseczek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomislawniepelka: mnie wkurza zasłanianie tylko na pokaz podczas kontroli. Od razu jak zwróciłem uwagę to myk - maska wróciła. Jak ktoś nie ma i nie siedzi naprzeciwko mnie mam wyrąbane. Ale wkurza mnie januszostwo
  • Odpowiedz
@Owocnik: lockdown tak jak byl zrobiony to byl bezsens. To co powinni zrobic to wprowadzic 2tyg kwarantanne dla kazdego wracajacego z Chin (to powinno zostac jeszcze po zakonczeniu lockdownu).
  • Odpowiedz
a co najmniej zwiększa szansę na lekki przebieg choroby


@roqitt: lekki przebieg choroby nie jest uwarunkowany noszeniem maseczek tylko odpowiedzia twojego organizmu na wirusa ( a konkretniej odpowiedzi ukladu immunologicznego i tego jakie masz receptory w organizmie). co, maseczka zatrzymuje jedna odmiane wirusa a drugi przepuszcza? przeciez to jest bezsensu
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Ja to marzę, żeby wrócił dystans społeczny, bo ledwo poluzowali obostrzenia a stare baby juz zaczynają pchać się na plecy i sapać do ucha w kolejce w sklepie. DYSTANSIE SPOŁECZNY WRÓĆ!
  • Odpowiedz