Wpis z mikrobloga

@octave25: Wow szacun zwiedziłeś kawał Meksyku. I nie bałeś się? Co do autobusów, to mają wypas. Internet i przekąski. Do Puebla kursują Estrella Roja i polecam, ale też jest inna linia mmm... zapominałem.. sry ale jest lepsza od Estrella - moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@Kurczak_chuck: W Guadalajara mieszkałem u przyjaciół i to oni mi pokazywali okolice Guadalajara. Potem pojechałem do Puera Vallarta wypasionym autobusem lepszym niż samolot( wygody:AC, leżanki/siedzenia składane). Byłem:
w destylarni tequilii, w okresie Dia de los Muertos( widziałem rytuały indiańskie- coś niesamowitego), kolacje w restauracjach z Marachi, imprezy w klubie kubańskim z stoikiem super tanio). Ahhh tęsknie za Meksykiem :D
  • Odpowiedz
  • 1
@octave25 Świeżak jestem w porównaniu do Polakòw co tu mieszkają po 20 lat. Zamieszki były, byłem nawet na protestach 2 h a jak wracałem na autobus to miasto już płoneło. Wtedy wszystkie autobusy zostały zawieszone. Wczoraj zdemontowali pomnik Kolumba, na polecenie pani burmistrz. Po zamieszkach przez 3 dni komunikacja miejska do downtown została zawieszona a większość mostòw postawiona do góry. Gwardia narodowa byla, przejezdzalem obok nich. Ogólnie
  • Odpowiedz
@AgEnt-Of-cHaOS: Ja to śledzę te akcje 24/7. Widziałem tą akcje. Dziwi mnie ze policjanci nie byli przygotowani. Żadnych tarcz itd. Ah... szkoda mi tych chłopaków. Wykonują swoją praca a zostali zdradzeni przez burmistrz.
  • Odpowiedz