Wpis z mikrobloga

Zenek, czyli to dziecko Jacka Kurskiego, którego nikt o pedofilie nie oskarża, właśnie trafił na Netflixa. Ja na Netflixie konto mam, postanowiłem więc skorzystać, film obejrzeć i z wami moim zdaniem się podzielić.

,,Bo druga część, to już film sensacyjny. Thiller z królem disco polo, który dokonuje zemsty za porwanie syna. Zenek, w roli Liama Neesona, autor Spadającej gwiazdy jako Keanu Reeves. Los chce z nim grac w pokera? Nie tym razem... Ekranowa nuda nie mogła trwać wiecznie. Praca, dom, praca, wódeczka, właściwie nic nadzwyczajnego w biografii idola bywalców remizowych potańcówek, odnaleźć się nie da, więc scenarzystka zdecydowała się na dopisanie wątku, który tę opowieść by uatrakcyjnił. Czeczotowy Zenek w towarzystwie swojego wiernego kompana klawiszowca Akcentu jedzie rozprawić się groźnymi romskimi bandziorami, którzy śmiali naruszyć jego rodzinny mir. Wszystko brzmi niewiarygodnie i wygląda niewiarygodnie, właściwie cała druga połowa filmu to dziwaczna fantazja o niczym: parafrazując znanego kandydata na prezydenta - Zenka tam nie ma, disco polo tam nie ma, historii tam nie ma i nic tam nie ma."

tu pełna recenzja:

https://calyfilmpo.blogspot.com/2020/07/recenzja-zenek.html

#recenzja #netflix #coobejrzec #tvp
#zenek #kurski #bekazpisu #bekazpolskiegofilmu #calyfilmpopolsku