Wpis z mikrobloga

@masiakla: Ja jeszcze świeżak w tej kwestii także dużo przede mną. Z fajniejszych butelek mam Macallan Terra (nabiera mocy urzędowej). Ostatnio miałem sampla Lagavulin 16 i mnie powalił ba łopatki.
@adik3x: Tak. Dobrze wącham najpierw. Później malutki łyczek i płuczę cała jamę ustną. Taka szklaneczka to mi na 2-3 kwadranse wystarczy.
@adik3x: Zależy jaka whisky. Grants to blended whisky, a one nadają się bardziej do koktajli/coli niż do picia na czysto. Musiałbyś poszukać jakiegoś single malt, który jest „easy drinking”. Ostatnio czytałem, że nawet szklanka może różnicę w doznaniach smakowych zrobić - to będzie do zweryfikowania jak mi nowe szklanki w sierpniu przyjdą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bonn: może kiedyś zdobędę się na odwagę raz jeszcze, jasne że granta nie miałem na myśli, bo to jest dla mnie tylko trochę lepsze od tanich wódek typu jelcyn, od której dostaje dziwnych wypieków :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bonn: @masiakla:
Panowie wracając do tematu alkoholizacji, idę do kuzyna na urodzinową parapetówe, lubi wypić coś dobrego na czysto, co polecacie kupić? Dodam że akcja dzieje się w Niemczech