Wpis z mikrobloga

Wielcy obrońcy życia nienarodzonego czyli po prostu szury z konfederacji, chcą by noworodek zakaził się koronawirusem od zakażonej matki i kopnął w kalendarz. Najlepsze jest to, że całą akcje popiera sam Grzegorz Braun, czyli jeden z członków konfederacji, który najbardziej zabiega o zakaz aborcji, ale ma w czterech literach, że noworodek może umrzeć na niewydolność oddechową. No cóż, czego wymagać od partii,w której ekspertami są ludzie typu Justyna Socha, która uważa wirusa za zmyślonego a same szczepionki według niej mogą wywoływać autyzm u dzieci. ¯_(ツ)_/¯
#konfederacja #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polityka
GodBlessYou - Wielcy obrońcy życia nienarodzonego czyli po prostu szury z konfederacj...

źródło: comment_1595517460ilL0DFXMnkRG0pf8UCvM3C.jpg

Pobierz
  • 11
a nieudacznicy z tęczowymi avatarami na portalu ze śmiesznymi obrazkami umieją tylko wrzucać gówno posty a ich Biedroń ma 2 procent poparcia xD


@KomentatorProwokator: ja jestem z #neuropa a jakos nie jestem lewicowy tylko centrowy gospodarczo. Musisz sie douczyć nieudaczniku że oprócz korwina to sa jeszcze inne poglady niz lewicowe. Np liberalne.
@GodBlessYou: o nie, ilość zgonów od: pożarów, wypadków, morderstw, samobójstw przyćmiewa ilość zachorowań na niezwykle groźnego koronawirusa. Musimy się chyba zaszczepić, HIV, hiszpanka i inne to przy tym nic XD. Proponuje więcej postów gwiazdek z ig, gdzie robią foty jak ludzie są podpięci do respiratorów z powodu raka, a w opisie: "THIS IS LIVE, THIS IS CORONAVIRUS" XDDDD, parskam śmiechem.