Wpis z mikrobloga

Niebieski pracuje na kasie*:
"cóż za żałosny prawiczek bez ambicji! Na co takie coś żyje? Czy jeszcze zasługuje na miano człowieka?"

Różowy pracuje na kasie:
"brawo, ale jestes super pracowita i ambitna! Żeby wszystkie kobiety na świecie takie były świat byłby lepszy!"

*No chyba że niebieski wygląda jak na obrazku poniżej, to nie ma problemu. Wiem co mówię, bo sam pracowałem w sklepie i do dziś pamiętam te grymasy obrzydzeniana twarzach gdy jakiś rózowy pytał gdzie pracuję a ja odpowiadałem zgodnie z prawdą.

#przegryw #logikarozowychpaskow #matriarchat #takaprawda
LajfIsBjutiful - Niebieski pracuje na kasie*:
"cóż za żałosny prawiczek bez ambicji!...

źródło: comment_1595495159CQfpVxEFC75KB9WFSgeRai.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: po 1 artykuły na wp to rak. Po 2 to tam jest opisana jakaś sytuacja że lasce imponowało to że gostek był zaradny, świetny w swojej robocie, a potem odszedł bo wypiął się na szefa i zmienił swoje zachowanie o 180 stopni po zostaniu mechanikiem. Ona pięła się w górę, a on dalej był mechanikiem i w dodatku się rozleniwił. Ona ambitna, jemu było dobrze jak jest. Jakaś historyjka rodem
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Powiedz tępym dzidom z miasta ze jesteś spawaczem to dopiero będą tobą gardzić. #!$%@? z tego ze też masz maturę a nie postawowe wykształcenie i wolałes zarobić kilkaset tysięcy na delegacji zamiast zmarnować 5 lat na gownostudiach i masz nadal przy domu pensje rzędu 6k na rękę gdy one chodzą na staż za 1500zl.
Nadal jesteś robakiem nieudacznikiem życiowym ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz