Wpis z mikrobloga

Naturalne świece zapachowe

Wiele osób zachwyca się świecami zapachowymi więc też spróbowałem i niestety zawiodłem się sztucznym aromatem. Postanowiłem więc zrobić to po swojemu i połączyłem wosk z podlaskich pasiek z odrobiną oleju kokosowego i naturalnych olejków eterycznych w różnych kompozycjach. Efekt wizualny widzicie na zdjęciu a zapachowy niestety musicie wyprodukować własnoręcznie.

Do obserwowania efektów moich eksperymentów zapraszam na moją stronę lub Facebook

jotpeg - Naturalne świece zapachowe

Wiele osób zachwyca się świecami zapachowymi w...

źródło: comment_15954381441XGVElY8FrK8NpH2ra92Nv.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@jotpeg: strona posiada rewelacyjne zdjęcia :). Super to się przegląda. Jak ostatni raz na nią wszedłem to pod wpływem impulsu kupiłem składniki do robienia mydła potasowego :D. Szkoda tylko, że nigdzie nie umieszczasz opisu jak je robisz. Wiem że jest tego pełno w internecie, ale jak już prowadzisz taką stronę to może warto było by się podzielić metoda :). Chyba że to strona typowo pod sprzedaż, ale też nie widzę
  • Odpowiedz
@nuj-ip: zdjęcia to zasługa żony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mydło potasowe to nasz faworyt i jeżeli kiedyś postanowię sprzedawać mydła to chyba pójdę w tym kierunku. Obecnie wszystko co produkuję rozchodzi się po znajomych. Zbieram opinie i modyfikuje skład oraz dużo czytam blogi.
Jeżeli chodzi o rozwój strony to zwyczajnie nie mam na to czasu bo pomysł na relację z produkcji jest już od dawna, ale
  • Odpowiedz
@jotpeg: strona jest świetna pod marketing :D przyciąga uwagę, do tego reklama szeptana która już napewno pracuje i masz dobry start :). Jak już będziesz pewny i gotowy.
Polecisz jakieś blogi, ewentualnie kanały filmiki co do produkcji mydła potasowego?
  • Odpowiedz
Największym problemem ze startem tego biznesu to przepisy. Mógłbym sporo napisać jak to jest skomplikowane i zniechęcające, więc jeszcze przez jakiś czas pozostanie to hobby bo nie mam czasu na walkę z systemem.

Najwięcej wiedzy znalazłem na facebookowej grupie Piana mydlana.

Inspirowałem się też stronami:
  • Odpowiedz