Wpis z mikrobloga

Siemano FMowe świry. Mirki co ja odwaliłem w FM19 XD

Robiąc długą historię krótką. Objąłem sobie Boston United w 6 lidze angielskiej. Dałem sobie adekwatne atrybuty, czyli bardzo słabe. W pierwszym sezonie oczekiwany był środek tabeli, budżet płacowy to 2,5 tys funtów tygodniowo, sam klub półprofesjonalny.
Zająłem 4 miejsce i w play-offach awansowałem do 5 ligi.
W 5 lidze pierwszy sezon skończyłem na miejscu 10. W drugim przegrane playoffy. W trzecim przegrane playoffy, ale zmiana statusu na profesjonalny.Po drodze porobiłem część kursów trenerskich. Jakaś zmiana właściciela, ale nie wniósł hajsu ani nic innego. W czwartym (22/23) wygrane playoffy i zaczęło się MOMENTUM.
Jako beniaminek w 4 lidze od razu bezpośredni awans do trzeciej. W trzeciej od razu playoofy i po #!$%@? Prestonu awans do Championship XDDDDDD W każdym roku po 5 lidze prognozowany był spadek. A w 3 lidze grałem z najmniejszym budżetem płacowym, 4 razy mniejszym niż topowe drużyny. Prawie nie wypożyczałem zawodników do klubu, bo dopiero teraz ogarnąłem, że mogę wyskautować typów z u23 do wypożyczenia XD
Teraz wchodzę cały na biało do championship, ze stadionem na 7 tys ludzi (XD) z budżetem płacowym 81 tys tygodniowo. Będę się bawił z Southampton o budżecie 2,16 mln tygodniowo XDD. W międzyczasie zarząd zaciągnął pożyczki, żeby z rozbudować stadion z 5 do 9 tys pojemności, a poziom obiektów treningowych właśnie spadł XD. Żadne prośby do zarządu nie przechodzą, bo nie ma hajsu. Dość powiedzieć, że średnio do tej pory przychodów było jakoś 300 tys miesięcznie. Życzcie powodzonka. Celuję w niezostanie zwolnionym po 7-8 meczach.

XDXDXDDD

#footballmanager #fm #fm19 #fm2019 #fm2020 #grykomputerowe
źródło: comment_1595407135CdqgMDD63r7gdvHfuBOrqW.jpg
  • 10