Wpis z mikrobloga

postaram się krótko i zwięźle.
-StudentTravel, czy to będzie najlepsze biuro podróży w kwestii : wakacji za granicą all inclusive, z ludźmi w przedziale wiekowym 18-30lat ?
-docelowo myśleliśmy (8os.) o kierunku Bułgaria Złote Piaski , interesuje nas głownie słoneczko, plaża , melanż i żeby jechać z ludźmi młodymi a nie wapniactwem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś coś o tym miejscu?
-Termin... a mianowicie kumpel który co roku jest na ST mówił że najlepszym terminem dla nas byłaby połowa września, z różnych powodów np. takich jak brak ciszy nocnej w hotelu. my zapatrujemy się na przedział 12-27 sierpień
edit; Aha bym zapomniał, wybierać lot czy autobacz. Ja jestem za autokarem ale zdania są podzielone, niby fajna integracja w pierwszą stronę , ale powrót może już nie być taki przyjemny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wakacje
#pytanie
#studenttravel
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@AceProstoWGlace Byłem na czymś takim, miałem wtedy chyba 25l i byłem prawie najstarszy :D ogólnie polecam melanż fajny, są jakieś grupowe wycieczki(drogie) do wykupienia typu statek jakieś skutery wodne itp poznasz dużo ludzi. Ja jechałem autokarem i mocno tego żałowałem w pierwsza strone ok, powrót to jakieś nieporozumienie, jak cię stać to bierz samolot. A i popatrz na innych stronach typu skt, feel the Flow ogólnie te wszystkie studenckie wyjazdy bo to
  • Odpowiedz
@ymy323: właśnie o takie stronki aleternatywne mi chodziło, żadne wycieczki raczej nas nie interesują... chyba że do wodopoju po więcej zmrożonej substancji ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sierpniu wersja z lotem kosztuje 2039zł a we wrześniu 1600 więc bardzo możliwe że na tą drugą opcje się zdecydujemy. muchios gracias!
  • Odpowiedz