Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz dowiedziałem się, że Hugh Laurie był w Warszawie niedawno! :O

Kurczę, swoją drogą jak dla mnie to jest idealny przykład człowieka spełnionego. Przez lata poaktorzył wcielając się w różne postacie w produkcjach o różnym charakterze (przez co śmiało można powiedzieć, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie), książki pisze, a dodatkowo teraz robi kawał dobrej muzyki i nie pozwala o sobie zapomnieć. Cholernie zdolny, inteligentny, zabawny, zajebisty..

Nie chodzi o fakt, że jest sławny i doceniany, ale o to, że jest człowiekiem wszechstronnym.

Chciałbym w jego wieku (54 l.) móc o sobie tak powiedzieć, więc chyba czas najwyższy ruszyć dupę i zacząć robić coś w tym kierunku :/

Był ktoś z was na jego koncercie? Jak wrażenia?


#koncert #hughlaurie #jameshughcalumlaurie
T....._ - Dopiero teraz dowiedziałem się, że Hugh Laurie był w Warszawie niedawno! :O...
  • 11
@TakieKurnaZycie_: do tego w młodości brał udział w wyścigu wioślarskim pomiędzy Harvardem a oxfordem, kiedyś był dokument o nim, niesamowity człowiek chociaż w życiu mu sie nie ułożyło bo chyba jest rozwodnikiem i do tego chyba miał jakieś problemy z psychiką przez jakieś parę miesięcy