Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrzebuję kupić telewizor, a po 13 latach nie posiadania żadnego, totalnie się nie znam. TV będzie w małym pokoju, oglądanie raczej z bliskiej odległości. Jak na razie w oko wpadł mi taki model link poniżej. Nie jest to co prawda OLED, ale wydawanie 5 k zł na telewizor uważam za średni pomysł, choć fakt, jakość obrazu jest kozacka. Przeznaczenie to głównie Netflix, YouTube o inne rzeczy z internetu. Kablówka ani inne tunery nie będą podłączane, tylko wifi. Poproszę pięknie o opinie, czy jest to sensowny wybór?

https://www.neonet.pl/telewizory/lg-49um7050-uhd-webos-smart-tv-active-hdr.html

#pytanie #telewizory #elektronika #rtv #pytaniedoeksperta
pogop - Potrzebuję kupić telewizor, a po 13 latach nie posiadania żadnego, totalnie s...

źródło: comment_1595226373SkVutjTiJgP00gzyZ5rlZC.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@pogop w tej cenie będzie ok. Nie znalazłem info o bluetooth - jak go nie ma to imo trochę słabo, sam mam głośnik podłączony i czasami słuchawki. .
  • Odpowiedz
@pogop broń Boże a nie ok. Gowno na ips i matrycy rgbw. Chyba najgorszy tv jaki można kupić w tych pieniądzach xd poszukaj Samsunga 50ru71 lub 50tu71 / Philipsa pus 65 / pus 67 lub jak chcesz LG to 50um74 / 50um760 . Wszystko będzie w bardzo podobnych pieniądzach a będzie dużo lepsze niż ten szrot.
  • Odpowiedz
@Kris031: A który z wymienionych ma najlepsze walory użytkowe? Chodzi mi o instalowanie aplikacji, komunikacja z innymi urządzeniami, wygoda obsługi itp?
  • Odpowiedz
@pogop: Jeśli chodzi o instalowanie appek to patrz na tv z Androidem. Jeden z lepszych w swojej cenie będzie 50pus7334 Philips. Oferuje bardzo dużo za niewielkie pieniądze, patrząc na to, co konkurencja daje. Można go wyrwać w cenie 2-2.2k
  • Odpowiedz