Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shengen: Nierealne? A ja uważam że gdyby konfederacją rządzili mentzen dziambor to byłaby zupełnie inna sytuacja. Nie będę mówił ile znajomych mi osób powiedziało że konfederacja to nie, bo tam jest ten oszołom Korwin
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EvilToy:

Nie traktuj mnie jako typowego przedstawiciela lewicy, ja jestem jej #!$%@?ą i bezkompromisową częścią, moja czara goryczy się przelała.


Jak przejrzałem twój profil to jestem innego zdania.
I tutaj leci także typowe zaprzeczenie: Rafaela zaczepiaj jakąś dziewczynę - środowisko lgbt pisze że on nie jest z nimi.
Jakoś pajac pali flagę w lesie - on nie jest przedstawicielem lgbt.
Ktoś się śmieje z człowieka, bo ma dzieci - nie traktuj
  • Odpowiedz
@EvilToy: Akurat Sławomir to według mnie jeden z najbardziej inteligetnych, spokojnych polityków który wiedzą oraz doświadczeniem przebija każdego wystarczy obejrzeć jeden wywiad z nim ile ten człowiek ma w sobie ładu i składu po prostu miód na moje uszy.
  • Odpowiedz
No zobaczcie jaki konserwatywny, tradycyjny i rodzinny, do tego jurny jak widać. Tyle dzieci, tyle uśmiechów aż szkoda by było żeby homokomando z tęczowym ryjem nagle uprowadzilo mu bachory żeby je nauczyć masturbacji.


@EvilToy: zazdrościsz mu czy co? xD
  • Odpowiedz
Wstawiać czyjeś zdjęcie z rodziną i tagować jak ty zrobiłeś to trzeba mieć coś nie tak pod deklem bojowniku za 3 grosze


@veldrinn: poza tym że to prawda, to z deklem trzeba też coś mieć, żeby pisać takie ustawy jak on
  • Odpowiedz
@Kreation: Jeśli chodzi o społeczne poglądy Mentzen to taki sam oszołom jak reszta konfederacji. Oddając mu to, że ma akademickie przygotowanie pod względem gospodarczo-ekonomicznym, to jak publikował "wielką piątkę" to już uszy więdły każdemu, kto ma chociaż trochę rozumu w głowie. No i zbratał się z narodowcami, więc panie, jaki szacunek jak sam go do siebie nie ma @danbar:
  • Odpowiedz