Wpis z mikrobloga

Widok listy gier która wyleciała z GeForce Now ściska ci poślady?
Rozwiązanko:

Programik który daje ci dostęp do praw administratorskich, na dole małe FAQ

- Co to za magia?
Używamy prostego skryptu, który podmienia niektóre pliczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Wujaszku, co jeśli papa nvidia naprawi lukę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To jest bardzo prawdopodobne bo skrypt ostatnio wyciekł, gdy nvidia to załata postaramy się jak najszybciej zmienić
skrypty.

- Moment, skoro skrypt wyciekł to jest darmowy, czemu to sprzedajecie Janusze?
Niby tak, używamy tego bo jest po prostu łatwiej, przynajmniej na razie. Jak już mówiłem podmienimy go gdy papa nvidia
nam go #!$%@?. Ale i tak jest trochę bardziej atrakcyjny bo ogranicza się do paru klików i wpisania komendy w
konsolce.

- Coś oferujecie oprócz tego?
Tak, sam admin na GeForce Now trochę blado wygląda, razem z kupnem dostaniecie Twitch Bottera (Spam chat, Follow
Bot), oraz YouTube View Bot wkrótce
W programie też są wbudowane programy, pare gier i narzędzia

- Dobra do rzeczy, ile to kosztuje?
5 dolarów, płatność Paypal, BitCoin, Ethereum.

- E no sam nie wiem...
Spokojnie, napisz do mnie na discordzie to dam ci jednodniowy trial ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

- A jest może jakaś darmowa wersja tego? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak, jest wersja bez admina. Bardzo ułatwia instalacje niektórych programów i paru mniejszych gierek typu Minkraft
Nawet mamy prowizoryczny taskbar jak w normalnym windowsie (Wersja admin ma/będzie miała zwyczajny taskbar z
dostępem do wszelkich ustawień windowsa (ʘʘ))


Podoba ci się koncept robienia bara-bara nvidii? Po prostu do nas wpadnij - https://discord.gg/8nnFpb
Gdy wbijesz poproś mnie o range POL żebyś miał dostęp do polskiego chatu (:

#geforcenow #gfnbruh #nvidia #geforce
W.....z - Widok listy gier która wyleciała z GeForce Now ściska ci poślady?
Rozwiąza...

źródło: comment_15950172029NOF5iofBNHO68vW8m6iGz.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Wujek_Foliarz siedzę kilka lat zawodów w produkcji softu. Kazda nieautoryzowana modyfikacja softu przez klienta zrywa z nim umowę. To że 200 osób nadal korzysta od pół roku to jeszcze chwila moment i pojda pierwsze bany. A jak NVIDIA zobaczy, że braliście za to kasę to was pozwą tak jak Blizzard czy twórcy Lola pozwali twórców cheatow do ich gier i wygrali. Kurna Epic pozwał samego cheatera do sądu to i użytkowników
  • Odpowiedz