Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 182
1. Próbuje się nam wmówić, że to ludzie.
2. Przepraszam wszystkich urażonych.
3. Nie żałuję żadnego słowa, mówiłem to co myślę.
4. Jeszcze raz proszę o wybaczenie i wzywam do pojednania.

???
Cytując jego samego albo kłamie, albo jest niezrównoważony

#polityka #bekazpisu #neuropa
  • 8
  • Odpowiedz
@Soojin21: Duda prawdopodobnie nie wierzy w rzeczy, które opowiada razem kolegami z PiSu o osobach LGBT, Niemcach, Żydach, warszawce, elytach, komuchach etc. Problem w tym, że od 10 do 20 milionów ludzi tak myśli bądź nie ma nic przeciwko takiej retoryce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@RegularJohnny:

Duda prawdopodobnie nie wierzy w rzeczy, które opowiada razem kolegami z PiSu o osobach LGBT, Niemcach, Żydach, warszawce, elytach, komuchach etc.


Też nie sądzę, żeby szczerze tak uważał, ale zbija kapitał polityczny na głoszeniu takich poglądów
  • Odpowiedz
Duda prawdopodobnie nie wierzy w rzeczy, które opowiada razem kolegami z PiSu o osobach LGBT, Niemcach, Żydach, warszawce, elytach, komuchach etc. Problem w tym, że od 10 do 20 milionów ludzi tak myśli bądź nie ma nic przeciwko takiej retoryce.


@RegularJohnny: Wierzy. Tzn. nie wiem, czy Duda konkretnie, może to przemówienie podsunął mu któryś z bystrych "doradców", ale takie myślenie w PiSie to mainstream tej partii... Na pewno Kaczyński w to
  • Odpowiedz
Też nie sądzę, żeby szczerze tak uważał, ale zbija kapitał polityczny na głoszeniu takich poglądów


@Soojin21: Na głoszeniu takich poglądów kapitału się nie zbija, zwłaszcza że ci, którzy je wyznają i tak zagłosowaliby na PiS... Oni tacy po prostu są...
  • Odpowiedz
Duda prawdopodobnie nie wierzy w rzeczy, które opowiada razem kolegami z PiSu o osobach LGBT, Niemcach, Żydach, warszawce, elytach, komuchach etc. Problem w tym, że od 10 do 20 milionów ludzi tak myśli bądź nie ma nic przeciwko takiej retoryce.


@RegularJohnny:
Myślę, że jest gorzej. Oni doskonale wiedzą jak bardzo takim dzieleniem wyzwalają agresję i kopią rów między Polakami ale czynią to z czystej kalkulacji politycznej.

Nie bez powodu, zaraz po
  • Odpowiedz