Wpis z mikrobloga

Działacz LGBTQIA dostał następujące zarzuty

Czyn z art. 254 par. 1 Kodeksu karnego (czynny udział w zbiegowisku )jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Czyn z art. 288 par. 1 Kodeksu karnego (uszkodzenie mienia) jest zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Czyn z art. 157 par. 2 Kodeksu karnego (spowodowanie rozstroju zdrowia na czas poniżej 7 dni) jest zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności.
Czyn z art. 191 par. 1 Kodeksu karnego (zmuszanie do określonego zachowania przy użyciu przemocy) jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Za popełnienie czynu o charakterze chuligański (art. 57 a par. 1 Kodeksu karnego) sąd wymierza karę w wysokości nie niższej od dolnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę."

Oczywiście lewicowe zwi... ludzie o inteligencji szympansa zaczęli go bronić ALE ON POBIŁ PROLIFERA WIĘC TO LEGALNE. Pluje na lewice, na tę hipokryzję, już dresy są lepsze, bo oni jak złamią prawo to nie udają, że w sumie to było spoko. Mam nadzieje, że Margot dostanie wyrok bezwzględnego więzienie, a tam go łysole nauczą potęgi homoseksualnej miłości

#lgbt #neuropa #heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #heheszki #humorobrazkowy #polityka
P.....5 - Działacz LGBTQIA dostał następujące zarzuty 

Czyn z art. 254 par. 1 Kode...

źródło: comment_1594818399jDIn4R5YnunIiNZAk2rLeE.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Pol12345: dzięki. A więc tak - nie wiem, o co poszło, ale widzę, że grupka osób stosuje przemoc wobec jednego gościa. Nie jest to fajne i mam nadzieję, że agresorzy dostali jakaś karę.
Ktoś ich w ogóle bronił?
  • Odpowiedz