Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: Pandemia nauczyła mnie robić zakupy raz w tyg, przestałem prawie jeść pieczywo (w dniu zakupów kupuje jeden chleb aby go w tym dniu zhesc) a do pracy codziennie sobie gotuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam, nawet nie zwracałem uwagi o ile więcej kasy szło gdy codziennie do sklepu chodziłem.
  • Odpowiedz
@jmuhha: no ja robiłem zakupy raz na tydzień, ale zapasy były nie na wojne tylko na czas ewentualnej kwarantanny gdzie 2 tygodnie nie możesz wyjść z domu.
  • Odpowiedz
wydaje mi się że ledwo mała część osób robiących wtedy duże zakupy można zaliczyć do foliarzy


@Amazing_High94: albo jesteś kryptofoliarzem i tylko się tłumaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jmuhha: Od kiedy to zostaje się foliarzem kupując makaron który zawsze można zjeść później gdyż ma długą datę przydatności?

Problemem tutaj było to, że w tym samym momencie dużo osób brało te same produkty a sklepy były zaopatrzone jak na normalny czas.
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: Hmm, nikt nie wiedział jak to będzie wyglądać itd, dochodziły niepokojące komunikaty a jako że mam rodzinę to wolałem nie ryzykować, obecnie raczej wychodzi na to że to bardziej zwykła grypa niż śmiercionośny wirus, wtedy nikt tak o tym nie mówił przynajmniej w mass mediach
@John_Random: no kupiłem sobie z 4 paczki makaronu, 2 zgrzewki wody etc, nie mówię o braniu hurtowo na kilogramy :D

@przeo
  • Odpowiedz
@jmuhha:
Oho, widzę, że jestem foliarzem bo w trakcie pandemii chcę pojawiać się w sklepie nie częściej niż co 2 tygodnie.
W sklepie, w którym stare babska nie wiedzą co to 2 metry odstępu, a śmierdzące Janusze chodzą w tej samej maseczce od 3 miesięcy.

BTW, fajnie się stało w kolejce przed wejściem?
  • Odpowiedz