Wpis z mikrobloga

Hej #neuropa, może jakoś w końcu skomentujecie usunięcia konta przez jednego z waszych najaktywniejszych użytkowników, którego nawet potrafiliście nazywać swoim liderem? xD Bo coś cicho siedzicie xD
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: ja siedzę tak samo cicho jak zawsze, no więc sorry ale wykop to nie jest moje życie i się nie angażuje emocjonalnie w to co tu się wyprawia
@Neubert: O, faktycznie, dzięki, nie wiedziałem, że otwarcie się przyznaliście, że to był manipulacyjny projekt xD

ja, w przeciwieństwie do pisowców, nie odmawiam nikomu polskości z powodu tego na kogo głosuje.


@Lipathor: No przecież w waszym mniemaniu "polskość" to obelga, więc nie dziwota ¯\_(ツ)_/¯
@Emes91: 'waszym'? ja tam się czuję Polakiem, nie mam problemu z moją narodowością. Wpieniają mnie za to kretni, którzy próbują mówić kto jest prawdzimym Polakiem a kto nie. Dlatego przeciw takim ludziom głosowałem.
@Lipathor: A myślisz, że ja na Trzaskowskiego nie głosowałem? xD Głosowałem, MIMO takich jak wy. I bardzo bym się ucieszył, jakbyście w końcu zwinęli manatki i przestali pomagać PiS-owi swoimi agresywnymi manipulacjami i arogancją.
@Lipathor: Przecież 80% waszych wysrywów dotyczyło Bosaka i Konfederacji, a nie PiS-u xD. Jakby nie patrzeć, to Konfederacji poświęciliście specjalnie jeden z kanalików na waszym Discordzie, a nie PiS-owi xD

I ja się wcale nie dziwię, że wielu Konfederatów wolało już zagłosować na Dudę niż opowiedzieć się po tej samej stronie, co tacy jak wy.
@Emes91: to nie dział poświęcony, tylko podsłuch - przekaz na żywo z discorda konfederacji :))) biedactwa nie wiedziały, że wszystko czytamy
A co do wpisów i znalezisk, nie gadaj, dużo było o pisie. Owszem temat konfederacji był nadreprezentowany, ale to dlatego że Konfederacji łatwo się triggerują.

I ja się wcale nie dziwię, że wielu Konfederatów wolało już zagłosować na Dudę niż opowiedzieć się po tej samej stronie, co tacy jak wy.
A co do wpisów i znalezisk, nie gadaj, dużo było o pisie. Owszem temat konfederacji był nadreprezentowany, ale to dlatego że Konfederacji łatwo się triggerują.


@Lipathor: Nawet jak było o PiS-ie, od lat waszemu pojmowaniu umyka fakt, że żeby kogokolwiek do siebie przekonać, musisz do przeciwnej strony odnosić się z szacunkiem i uznaniem dla ich poglądów, a nie "AHAHAHA ALE Z WAS DEBILE PACZCIE CO PIS ROBI TERA XDDDD", bo jedyne,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I ja się wcale nie dziwię, że wielu Konfederatów wolało już zagłosować na Dudę niż opowiedzieć się po tej samej stronie, co tacy jak wy.

@Emes91: jak ktoś głosuje na gościa rozwalającego państwo i reprezentującego poglądy gospodarcze dokładnie odwrotne niż on sam, bo jakieś randomy na portalu że śmiesznymi obrazkami coś napisały, to powinien się poważnie zastanowić czy w ogóle powinien iść do głosowania.
@Replica: Konfederacja zawsze była podzielona. Dla skrzydła wolnościowego istotna jest gospodarka i oni popierali Rafała. Dla skrzydła narodowego istotniejsza jest wojna ideologiczna i oni poparli Dudę. Próby wrzucania obu tych grup do jednego wora jest dość manipulacyjne i mylące.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: to może niech fani Konfy przestaną wrzeszczeć jak to tylko gospodarka się liczy dla ich partii, skoro to gówno prawda? I przestaną lżeć że jakaś opcja niegłosowawania na Dudę istniała, robiąc z siebie przy okazji idiotów kierujących się wojenkami na śmiechowym portalu?
to może niech fani Konfy przestaną wrzeszczeć jak to tylko gospodarka się liczy dla ich partii, skoro to gówno prawda?


@Replica: I pierwsze, co robisz, to manipulujesz dokładnie jak napisałem xD. Dla skrzydła wolnościowego Konfy właśnie gospodarka się liczy. Dla narodowego - nie. Ogarnijcie w końcu, że Konfederacja to tak naprawdę dwie partie i konfederata konfederacie nierówny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: dziubuś, ale nie manipuluj jak zarzucasz to innym. Piszę wyraźnie o zwolennikach Konfy, którzy może nie powinni jednak kłamać że to zajebiście spójna partia, dla której najważniejsza jest gospodarka. Bo kupę takich wpisów widziałam, nawet o Bosaku. Zajrzyj np. pod filmy koroluka, jakie fikołki konfederaci wywijają, żeby tylko nie przyznać że dla Bosaka gospodarka bynajmniej nie jest najważniejsza. Najbardziej załgane środowisko, a najbardziej łgają na swój własny temat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: czytaj ze zrozumieniem. Wyborcy, zwolennicy, fani i fanatycy (tych ostatnich niestety to aż za dużo). Jakoś nie wydaje mi się żeby Bosak komentował wpisy koroluka i #!$%@?ł na wypoku wpisy wychwalające Konfederację (choć biorąc pod uwagę poziom jaki zaprezentował w ama w sumie by mnie to nie zdziwiło).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: dlaczego odlot? Non stop widuję jakieś pierdy o tym jacy to oni sami nie są super pełni szacunku i merytoryczni, po czym dokładnie te same osoby lecą wyzywać innych od #!$%@? i złodziei, bo ci inni nie popierają Konfy. Albo hipokryzja level 9000 i biadolenie że ktoś śmie spamować wypok polityką, podczas gdy Korwinisci nachalnie spamują wypok polityką co najmniej od kiedy z niego korzystam, a pewnie i dłużej. Ale
@Replica Myślę, że bardziej załganym środowiskiem jest grup, która robiła nagonkę na prawaków za banhammera, a niedawno się przyznała, że jeden z najaktywniejszych spamerów na wyroku był ich wspólnym "projektem" do forsowania własnych znalezisk i manipulowania nimi. Potrafisz zgadnąć, o kim mowa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: bladego pojęcia nie mam i nie bardzo mnie to interesuje. Ale takiego rozjazdu w wyobrażeniach na własny temat a tym co robią i jak piszą, jak u zwolenników Konfy to serio nigdzie nie widziałam. I na Fejsie i tutaj jest to samo. Może dlatego że żadna inna grupa nie ma takiej potrzeby podkreślania co post jacy to nie są zajebiści, och i ach, ale jak się czyta te pierdy to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91: nom, bo wytykanie że ktoś tam łamał regulamin i dostał bana, to dokładnie ale to dokładnie to samo, to postawa "wyżej sra niż dupę ma", którą tak na oko prezentuje jakieś trzy czwarte fanów Konfy. Absolutnie.
@Emes91: oczywiście że subiektywną i uczciwą (cokolwiek masz w tym kontekście na myśli) ocenę. A co? Wyborców Konfy można tylko chwalić, bo strzelą focha i każą się błagać na kolanach o przebaczenia (to też była wyjątkowo żenująca akcja swoją drogą. I całkiem zabawna, biorąc pod uwagę, jaką woltę kupa osób zrobiła po wyborach).