Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka #wybory

Do wszystkich osób piszących "hehe. - macie swoją demokrację lewaki".

Rzecz w tym że właśnie ku*wa nie mamy. Demokracja to nie jest tylko wrzucenie karteczki do urny, a szereg innych czynników.

Demokracja jest w naszym kraju konsekwentnie niszczona. Instytucje, które powinny patrzyć władzy na ręce są obsadzane partyjnymi miernotami.
Sądy są najlepszymi miejscami do pracy dla postkomuchów.
Wybory zostały przesunięte na widzimisię władzy, chociaż były legalne możliwości które na to pozwalały. (Tak, wiem pisowcy, że to przez Łopozycję która strzegła obowiązującego prawa)

Rząd wykorzystuje telewizję publiczną do partyjnej propagandy.

Zaczęło się od zawłaszczania TK, ale wtedy wy wykopki klaskaliście uszami. Śmialiście się z KODu i ze wszystkich ludzi którzy widzieli trochę więcej niż czubek własnego nosa.
Kukizowcy, korwiniści niesamowicie się cieszyli, że PiS ora sądy. Na co liczyli? Nie mam pojęcia.
Pewnie na to żeby lewaków duda bolała.

Aktualnie mam gdzieś, że część prawicy się obudziła. Że zauważyli, że jednak ta dyktatura nie jest taka wspaniała, kiedy rządzi ktoś inny.

Przyczynili się do niszczenia elementów demokratycznych, a teraz plują demokratom w twarz, że ta atrapa ustroju demokratycznego, którą nam zafundowali przyczynia się do zwycięstwa dyktatorów.

A szkoda strzępić ryja. Demokracja upadła wśród burzy oklasków.
  • 12
@CzajnikZniszczenia:
Kiedy przyszli po Trybunał Konstytucyjny, nie protestowałem - przecież lewaków bolała dupa.
Kiedy #!$%@? gospodarkę, nie protestowałem - przecież lewaków bolała dupa.
Kiedy przyszli po TVP, nie protestowałem - przecież lewaków bolała dupa.
Kiedy przyszli po mnie, nie protestowałem - przecież lewaków będzie boleć dupa.

Wybory zostały przesunięte na widzimisię władzy, chociaż były legalne możliwości które na to pozwalały. (Tak, wiem pisowcy, że to przez Łopozycję która strzegła obowiązującego prawa)


@CzajnikZniszczenia: Łopozycja zgodziła się na niekonstytucyjny termin 28 czerwca i 12 lipca. Sami chcieli grać w grę PiSu znaczonymi kartami.