Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
rozśmieszyło mnie to co mówiła po wyborach Konga Duda:

Niezależnie od tego, kto wygra wybory, chciałabym zaapelować do państwa o to, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek, nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści. Absolutnie nikt, szanujmy się - podkreśliła Kinga Duda.


widzę że oderwanie od rzeczywistości w tej rodzinie jest normalne. ONA wzywa do wzajemnego szanowania się? dziewczyna, której ojciec rozpętał burze nienawiści wobec osób LGBTQ*?

chyba nie skonsultowała sobie tej wypowiedzi z ojcem, bo jako żywo jej tatko w kampanii mówił coś dokładnie przeciwnego :-)

no zdrowo się tam coś pod kopułą zagotowało u Dudówny

ale to i tak nic w porównaniu do tego co powiedziała nasza (była - mam nadzieję) pierwsza dama:

Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się, zapominaliście tylko dodać, że nie wypowiadam się do mediów. Przez 5 lat rozmawiałam z Polakami, rodakami, na każdym ze spotkań - zaznaczyła pierwsza dama.

Drodzy dziennikarze, chciałabym, żebyście również wy szanowali i Polaków i polityków. Chciałabym, żebyście szanowali mój wybór. Dużo mówicie o tolerancji, natomiast pozbawiacie mnie mojego własnego wyboru. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów, to był mój własny wybór - podkreśliła Agata Duda.

Dlaczego nie chciałam się wypowiadać do mediów? To był mój milczący sprzeciw przeciwko manipulacji, dezinformacji, kłamstwom, które niestety w mediach występują. Myślę, że państwo nie zdają sobie do końca sprawy z tego, jak to ogromna jest manipulacja - dodała.


zdaje się że pani Agata nie do końca rozumie jaka jest jej rola. bo ani rola jej ani jej męża nie jest "obrażanie" się na dziennikarzy.

a nie zabierała głosu choćby w tak ważnych społecznie sprawach jak protest niepełnosprawnych.

więc: AGATA, NIE KŁAM!

link: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26122535,wybory-prezydenckie-2020-andrzej-duda-ciesze-sie-z-mojego.html

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #wybory2020 #duda2020 #bekazpisu
  • 1