Wpis z mikrobloga

gdzie ja #!$%@? mieszkam, skąd ja kur.. pochodzę, ja pierd... alleluja andrzej duda alleluja #!$%@? alleluje a papiesz polak paczy z nieba bo dude katolik poprowadzi Polskę do szczytu rozwoju. broniom katolickie wartości tylko duda tylko pis
#wybory
  • 9
  • Odpowiedz
idz se zwal gruche do anime i nie stekaj xD


@washington: typowy głos młodego pokolenia z wykopu. Oj będziesz #!$%@? miał za x lat nową Wenezuelę po pisiowym rozdawnictwie. I ani na neta ani na papier do walenia gruchy do anime nie będzie nagle kasy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wymazywanie: nic mnie nie doprowadza do kur..icy bardziej niż wiązanie PiSu z Bogiem i szantaże, że każdy katolik powinien na niego głosować. A to do ciężkiej k...y jest jakiś dogmat? Wyp....ać mi z tym! Jeszcze to bałwochwalstwo stawiające PiS niemal na równi z Bogiem! Jeszcze Ci księża agitujący za Judą! Będę triggered cały wieczór.
  • Odpowiedz
@Qba1996: Nom zwłaszcza, że bóg raczej nie istnieje a religie to jedno wielki pranie mózgu w celu władzy i kontroli. Ech trudno, niestety ludzie w większości są prości i łapią tylko proste hasła, najlepiej zero-jedynkowe. I faktycznie starsi wyborcy Pis mogą mieć mocne przekonanie, że głosują na to, że te okropne, wstrętne bezbożniki LGBT nie #!$%@?ą biednych do adopcji dzieci. ( ͡º ͜ʖ͡º) Polityka jest najbrudniejszym
  • Odpowiedz