Wpis z mikrobloga

Wyborcy Konfederacji - chyba bardziej bezpośrednio się nie da. To już nawet nie jest podprogowy przekaz, ale wygląda na prośbę o rozsądne podjęcie decyzji.
"Pójdę na wybory i oddam ważny głos. Prezydentura Dudy przez najbliższe 5 lat,to dalszy ciąg dyktatury PiS. Mam obawy, że PiS będzie mieszać przy systemie wyborczym, wiemy jakie są zakulisowe plany" - Artur Dziambor, Konfederacja
https://twitter.com/JNizinkiewicz/status/1281506592345726976

#wybory #konfederacja #neuropa #4konserwy #tvpis
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antiax co ty jak ja rozmawiam z tymi ludźmi to tam mogę się wysłać na jakieś argumenty ale odpowiedź jest jedna albo LGBT albo nie będą głosować na pedałów albo tramwaj LGBT w Warszawie.

Oczywiście niektórzy co mają mózgi wiedzą że LGBT ich nie wyrucha a raczej Kaczyński z nowymi pomysłami.
  • Odpowiedz
@Accidentally: Wiem, niestety. Jeżeli masz jednak takich znajomych to warto jeszcze im pokazać takie wpisy i właśnie przekonać, że to PiS narzuca narrację LGBT, a nic w tym temacie i tak nie jest w stanie zrobić. To w ogóle wymyślony i zastępczy temat, żeby polaryzować społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@Antiax: Nie uważam, żeby to był temat zastępczy bo dla wielu osób to są bardzo ważne sprawy, zresztą widać jakie emocje budzi. Jeśli chodzi o tematy gospodarcze są bardzo podobni, więc dla wielu ten "temat zastępczy" rózni tych kandydatów i pomaga zdecydowac na kogo oddać głos.
  • Odpowiedz
@Heip: Oczywiście, że budzi, ale to jest opieranie się na najprostszych instynktach. To jest polityka typu dziel i rządź. Polityka wzbudzania strachu przed nieznanym. Przecież partia nie ma żadnego wpływu na to jaki będzie odbiór społeczny społeczności LGBT. Ten temat zawsze wychodzi przed wyborami. Władza nie może nic w tym temacie zrobić poza straszeniem. To czy będzie akceptacja społeczności LGBT czy nie zdecyduje samo społeczeństwo. Każdy kto podejmuje decyzje opierając
  • Odpowiedz
@Antiax: Ja nie maiłem ochoty iść, ale przekonała mnie ta partyjna propaganda. Widziałem parę znalezisk ludzi podobnie myślących, które były błyskawicznie zakopywane. To towarzystwo wzajemnie liżące sobie ..... Jestem ciekaw czy więcej ludzi do siebie przekonali, czy zrazili. Jak na razie żyją w pięknym świecie wzajemnej adoracji. W niedziele zagłosuje nie po myśli aparytczyków partyjnych, którzy zaspamowali wykop.
  • Odpowiedz
@Antiax: Mylisz się mówiąc, że władza nie może nic w tym temacie zrobić poza straszeniem ludzi. Czytałem kartę LGBT, która została wprowadzona w Warszawie i miejscami brzmi pieknie bo mówi o równości, przeciwdziałaniu agresji przeciw osobom LGBT itd, jednak przeciwny jestem też faworyzowaniu osób w miejscu pracy tylko ze względu na to, że mają odmienną orientację. Może to doprowadzić do takich absurdów, gdzie osoba kompetentna może nie być zatrudniona, ponieważ
  • Odpowiedz
@Heip: Karta nie została wprowadzona w Warszawie w sensie formalnym, nie ma żadnych skutków w życiu prawno-społecznym. Nic się nie zmieniło, nie ma żadnego faworyzowania osób LGBT w miejscu pracy. Ja się z Tobą zgadzam, co do tych aspektów faworyzowania itd. ale taka sytuacja nie ma i nie będzie mieć miejsca w Polsce.
  • Odpowiedz
@Antiax: Nie można mówić, że nie ma i nie będzie mieć w Polsce bo pewne kroki zostały w tą stronę wykonane z którymi sie po prostu nie zgadzam. Jestem przeciwny wszelkim dokumentom, deklaracjom foworyzującym jakąkolwiek grupę w Polsce.
  • Odpowiedz
@Heip: Ale takich dokumentów jest wiele, mnóstwo różnych grup społecznych, czy związków jest faworyzowanych - artyści, górnicy, kościół katolicki itd. z tym też nie masz problemu? Czy po prostu wychodzi hipokryzja?
  • Odpowiedz