Wpis z mikrobloga

jedną z karier, które zapamiętałem na długo, rozgrywałem w FM z 2008 roku. Grałem Swansea City, które wtedy urzędowało w 3 lub 4 lidze angielskiej. Sezon po sezonie awansowałem do wyższej ligi, tak, że po 3 lub 4 sezonach byłem w Premier League. Wywalczyłem raz puchary i mi się znudziło. Jakie było moje zdziwienie, gdy po kilku latach okazało się, że ktoś, co ja robiłem na komputerze - zrobił w rzeczywistości i bytność Swansea w PL stała się faktem.

No i tak sobie ostatnio rozmyślałem, kim by tu jeszcze pograć, przed wydaniem 14, i sentymenty wygrały - pykam Swansea w ekstraklasie, teraz jako najemnik, nie jako bohater :> pozwole sobie dla urozmaicenia podrzucać tu co jakiś czas screeny, jeśli kogoś to interesuje, to może zatagować #swansea - pozwole sobie wykorzystać, bo i tak nikt nie obserwuje.

ps. jeśli ktoś chce wypróbować taktykę, to dziś dawałem, myślę, że po tagach łatwo dojdziecie do wpisu

na zdjęciu tabela po pierwszym sezonie. była straszna posucha z atakiem, najlepszy napastnik to żyd i to w dodatku o naziwsku Szechter, co jest i tak niczym w porownaniu do jego zwyczajnej słabości. więc w przerwie chciałem kupić kogoś żeby wzmocnić ofensywę - a z biedy pozwolić sobie mogłem tylko na Libora Kozaka z Lazio - drwal, ale nawet się sprawdził i strzelił tych kilka ważnych bramek. Pechowo jednak mimo 7 miejsca nie zagram w LE, #!$%@?ć liverpool

#fm #footballmanager #footballmanager2013 #fm13 #swansea
G.....x - jedną z karier, które zapamiętałem na długo, rozgrywałem w FM z 2008 roku. ...

źródło: comment_iTy2DzbyemHKKwgrkpWtzpxfchoH5DYP.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz