Wpis z mikrobloga

@Przegrywhere: ojciec to wiesz, może sobie zarobić bo co to za facet co nie umie na siebie zarobić, ani tym bardziej na kobietę to jakaś faja nie facet ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzaskowski również zapowiedział, że powoła taki twór, który będzie złożony z kobiet i one będą mu doradzać, co należy robić aby wesprzeć kobiety, chce wyjść na przeciw ich oczekiwaniom bo przecież facetom nie trzeba pomagać,
@niochland: właśnie mam mieszane uczucia, bo wiadomo ani kłamstwa ani populizmu ani rozdawnictwa nie chcę popierać z drugiej strony już chyba lepiej osobę co tak naściemnia a ma jakiekolwiek szanse. Imo strzał w kolano, przecież pisowców nie pozyska a tylko #!$%@? swoj elektorat
Ja przegrywam podwójnie bo nie dość że nie dostaję tych przywilejów, to jeszcze wszyscy uważają że jestem wielce uprzywilejowana i na nic nie zasługuję


@MPXD o, serio? Nie masz możliwości dostania wysokich stypendiów wyłącznie dla kobiet na studiach? Nie dostajesz ekstra punktów do masy różnych programów, szkoleń, kursów za samo bycie kobietą? Nie dostajesz emerytury wcześniej niż gdybyś była facetem? Inne kobiety jakoś dostają.

Biedna kobieta nie ma WSZYSTKICH przywilejów, chlip, chlip.
Żona Trzaskowskiego ogłosiła nową wyborczą obietnicę. 200 zł na madkę


@ciachostko: to jest dodatek do emerytury
A dwa, jako żona kandydata na prezydenta to sobie może obiecywać nawet dodatek do comiesięcznego zakupu firanek
@srogie_ciasteczko:

Nie masz możliwości dostania wysokich stypendiów wyłącznie dla kobiet na studiach? Nie dostajesz ekstra punktów do masy różnych programów, szkoleń, kursów za samo bycie kobietą?


Nie, nic z tego nie dostałam, jak to możliwe?
A o emeryturze pisałam (może w innym poście na ten temat) wiek powinien być zrównany bo to co jest teraz to konserwatywny ściek i kpina wobec krajów zachodu
@MPXD Nie skorzystałaś, ale masz taką możliwość, więc nie jesteś dyskryminowana na tym polu.
Ja byłem na studiach, brałem udział w kursach i w obydwu miejscach byłem dyskryminowany za bycie facetem. Do tego oczywiście emerytura.

To jest najgorsze, że starasz się coś osiągnąć i w oficjalnych papierach do podpisania jesteś mniej wartym człowiekiem i nie możesz nic z tym zrobić.