Wpis z mikrobloga

  • 1428
@ChwilowaZielonka Ja bym jeszcze zrobił zwiastun z chadem z 1 części i rzeczywiście dał go w 2 ale uśmiercił zaraz na początku filmu i pałeczkę przejąłby pan z obrazka powyżej przez resztę filmu xD
  • Odpowiedz
Odpaliłem tylko na chwile ten film i wyłączyłem nie dałem rady całego objrzeć taki zenujący my sie wydawał a ludzie na całamy swiecie sie podobnpo jarają xD no poproszę tego aktora w dwójce i zobaczymy reakcje xD bo gwałt to gwałt xD
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka 365 dni jest przede wszystkim cringe'owe. Nie lubię komentować, ani oceniać filmów, które nie widziałam na własne oczy - i serio gorzej nakręconych, pozbawionych smaku scen seksu dawno nie widziałam. Za każdym razem, gdy odpalała się jakaś scena musiałam wylaczyc i się przejść, bo ciarki żenady ogarniały moje ciało. Serio - reżyserzy w dzisiejszych czasach nie potrafią już nakręcić dobrego filmu o zabarwieniu erotycznym? Takie choćby 9 i pół tygodnia, które
  • Odpowiedz
Ja bym jeszcze zrobił zwiastun z chadem z 1 części i rzeczywiście dał go w 2 ale uśmiercił zaraz na początku filmu i pałeczkę przejąłby pan z obrazka powyżej przez resztę filmu xD


@Davidozz: Naughty Dog has entered the chat
  • Odpowiedz