Wpis z mikrobloga

#wybory powiem jedno.
Nie jestem ani wyborcą Trzaskowskiego ani Dudy, ale ludzie obudźcie się w kraju musi być jakaś kontra dla władzy. TVP robi PR prezydentowi patria robi to co chce z ustawami senat może to opóźnić maksymalnie o 30 dni, ale sejm i tak to uchwali z podpisem prezydenta.
Ludzie musimy mieć prezydenta w opozycji dla władzy inaczej ten kraj- w tym mym będziemy zdani na los "kliki" która zrobi z naszego kraju szambo
  • 44
  • Odpowiedz
@MoccaC: pierwsza odpowiedź chyba nie do mnie, z drugą się w większości zgadzam, ale ludzie z jego sztabu w większości są już znani i w porównaniu do obecnych nie widzę problemu w oddaniu na nich głosu i daniu im szansy
  • Odpowiedz
@Deska_o0: jasne, jeśli za znaną twarzą pójdą konkretni specjaliści to super. Na razie jestem ostrożna bo podobnych eksperymentów było sporo jak wspomniałam. Ale też przyznaje, że nie wiem za dużo o jego otoczeniu, bo w wyborach prezydenckich nie miało to dla mnie znaczenia.
  • Odpowiedz
@idk_nvm Nie, oni pragną manny z nieba, a manna prędzej czy później się skończy, pytanie tylko - czy cały kraj przez to jebnie czy jego część?
Ci bogatsi o socjal ludzie zostaną biedni, bezradni, wściekli na system i bez wiedzy o podstawowych mechanizmach państwa.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: a niech zostaną, nawet nie jest mi ich żal. Żal mi tych co się kształcą, dbają o swój rozwój, mają ambicje a Państwo stopuje ich rozwój. Jak ktoś woli siedzieć w domu i brać socjal zamiast iść do pracy (oczywiście jeśli może) to jego życie to głównie wegetacja i zasługują na wszystkie chude lata które ich czekają. Żal tylko dzieci wychowywanych w tym duchu.
  • Odpowiedz
@p4osto: a ja ręki już do tego nie dołoże, to robactwo doprowadziło do sytuacji w której staje sie przed takim gownianym wyborem, widocznie większość na to zasluguje
  • Odpowiedz
@p4osto: Przecież mówisz o ponad setce osób w sejmie których obecna praca polega na siedzeniu w opozycji i do tego pokazywanie błędów partii rządzących ale widocznie i tym się nie potrafią dobrze zająć skoro chcesz wybrać na prezydenta człowieka który się z tej partii wywodzi. Brak logicznego myślenia boli bardziej od głupoty. Droga rzecz to to, ze zostanie kompletnie sparaliżowane państwo, veto za vetem, senat czeka miesiąc i tak mija
  • Odpowiedz
@Noneq: Nie będe popierał Trzaskowskiego ani Dudy,
Moim celem nie jest punktowanie wad ani zalet kandydatów, ale ktoś zapędy prezesa musi hamowac.
Duda podpisujący wszystko co partia przepchnie w sejmie to nie jest dobry prezydent.
Totalitaryzm to nie jest dobry ustrój sama przyznaj.
  • Odpowiedz
@p4osto: ja też jestem za tym. Mieć prezydenta z opozycji, byle nie z PO. PiS - PO to najgorsze co może być, bo nienawidzą się tak bardzo, że będą się blokować z czystej złośliwości a nie dla dobra narodu. Dlatego szkoda że Bosak nie wszedł do 2 tury, bo z opozycji był najlepszym i najrozsądniejszym kandydatem. Konfa mogła dać przystojniejszego kandydata (chociaż Bosak i tak był najbardziej reprezentatywny z nich
  • Odpowiedz
@p4osto: Przecież blokował ustawę choćby o sadach wiec nie jest tak ze wszytko podpisuje. Cyk 1 argument. Ja nie czuje się ze mieszkam w państwie totalitarnym, nic nie jest ograniczane a prawnie wybrany prezydent i rząd trzeba szanować bo jednak większość ludzi go wybrała i raczej nie jest tak ze to mniejszość dyktuje wartunki nie? To egoistyczne bardzo podejście i mimo iż szanuje twoje zdanie bo na pewno widzisz w
  • Odpowiedz