Wpis z mikrobloga

Będzie nowy szpital onkologiczny we Wrocławiu. Decyzja zapadła wczoraj - oznajmił prezydent Andrzej Duda.

Tyle że władze województwa rozpoczęcie inwestycji ogłosiły już w lutym!

xDDDDD

#wroclaw #bekazpisu
  • 18
  • Odpowiedz
@mroz3 szpital bez personelu to tylko budynek, pusty i nikomu niepotrzebny, zamiast postarać się o odpowiednią ilość personelu to gamonie budują kolejne szpitale a potem płacz bo nie ma komu pracować za takie gowniane pieniądze jakie się oferuje xD
  • Odpowiedz
@mroz3: O budowie szpitala onkologicznego było wiadomo już kawałek czasu przed otwarciem tego na Fieldorfa (ma być na terenie naprzeciwko niego). Nie wiem ile to lat będzie, z 5, może 6?
  • Odpowiedz
@mroz3 słuchając go, jak mówił o ściągnięciu firm z zagranicy które inwestują w Polsce to chce mi się trochę śmiać. Przeważnie te firmy zwolnione są z podatku, pracodawca woli dać 1800 zł niż 1800 euro za tą samą pracę. Dlatego firmy zagraniczne są zainteresowane Polską.
  • Odpowiedz
@Bartisss: on się nie może w ogóle zdecydować, z jednej strony Polska stronk, nikt nam nie będzie w innym języku mowil co mamy robić i niechęć do Niemców wybierających nam prezydenta. A z drugiej chwalenie się zagranicznym kapitałem zatrudniającym ludzi na smieciowkach.
  • Odpowiedz