@Amasugiru: to akurat kurs online, na apce Zoom ;p od września będzie "normalny" i w sumie nie wiem czy w takiej cenie ;d 14 lekcji to za 620 zł w sumie, nieco ponad 44 zł za lekcję to dużo? Jakby to było nauczanie indywidualnie to byłoby tanio i mi by się nie chciało nikogo uczyć za takie pieniądze ;d ale to nauczanie grupowe.
Zazdroszczę Wam że se możecie o każdej porze iść po coś do żabki czy innego sklepu. Ja najbliższą mam dopiero w powiatowym (ponad 20 kilometrów)... #przegryw
#japonski
źródło: comment_1593803335THySdbzCCpjtwEEa3gnjhX.jpg
PobierzTrzeba się w końcu zdecydować na otwarcie własnego kursu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14 lekcji to za 620 zł w sumie, nieco ponad 44 zł za lekcję to dużo? Jakby to było nauczanie indywidualnie to byłoby tanio i mi by się nie chciało nikogo uczyć za takie pieniądze ;d ale to nauczanie grupowe.