Wpis z mikrobloga

Pytanie do nacjonalistów
Co wam przeszkadzają osoby homoseksualne, skoro defacto nie ingerują w wasze życie, ba nawet te marsze równości. Nie musicie ich oglądać prawda? Czytaliście kiedyś program edukacji seksulanej? W niej jest napisane, jak poprawnie interpretować pedofilskie zachowania, do czego służy prezerwatywa. Czy są to rzeczy mało ważne w życiu? Pomijam gospodarke, bo tutaj jest więcej dyskusji (choć osobiście jestem kapitalistą)
#polityka #wybory #4konserwy #neuropa #konfederacja
  • 17
  • Odpowiedz
@trevoz: To w takim razie marsz niepodległości też po 22. Bo przecież na każdym może się wydarzyć jakiś incydent, który mogą oglądać dzieci. Zresztą zdjęcia ludzi, którzy mają kontrowersyjny strój, nie pochodzą nawet z Polski, tylko z różnych krajów (przynajmniej większość)
Wdż to jak narazie komedia a nie lekcja. Więcej się uczysz o jakichś wyimaginowanych stosunkach z rodzicami (które ma się zaszczepione od młodości a nie przez nauczyciela XD). Natomiast są
  • Odpowiedz
To w takim razie marsz niepodległości też po 22. Bo przecież na każdym może się wydarzyć jakiś incydent, który mogą oglądać dzieci. Zresztą zdjęcia ludzi, którzy mają kontrowersyjny strój, nie pochodzą nawet z Polski, tylko z różnych krajów (przynajmniej większość)


@NatarczyweConfetti: raczej nikt z kutachem na wierzchu nie będzie paradował na marszu niepodległości.

Wdż to jak narazie komedia a nie lekcja. Więcej się uczysz o jakichś wyimaginowanych stosunkach z rodzicami (które
  • Odpowiedz
@trevoz: Ale z wulgarnym językiem (mniejszość) już tak. Zresztą marsze równości są w WIĘKSZOŚCI (nie wszystkich) przypadków bardziej cywilizowane od marszu niepodległości, a już napewno od marszów nacjonalistycznych. Marsze, gdzie ludzie latają z pindolami na wierzchu to ich odsetek. Zdecydowanie więcej było incydentów z wyzywania policji, szkalowania osób o innych poglądach i to już klasyczne wybijanie szyb
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk nie istnieje, a w międzyczasie osoba taka zostaje pobita przez sebka tylko i wyłącznie za to że trzyma się z chłopakiem za rękę. Nikt na nich nie promuje seksu XD tylko zaakceptowanie że są tacy ludzie którzy mają inny wybór. Większość Polaków jest homofobami (wystarczy z takim Januszem pogadać) i juz widać ze takie marsze sa potrzebne. I nie wiem po co chcesz zamykać dzieci w bańce informacyjnej. Równie dobrze możesz
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: Nikt nie ma nic przeciwko osobom homoseksualnym, chodzi o pedałów i geji.
Chodzi o dyskrecję. Naprzykład: Idąc po ulicy, nie jestem w stanie stwierdzić, czy jakaś dziewczyna jest "zajęta" przez jakiegoś faceta czy nie, ponieważ się z tym nie obnosi, a żeby się dowiedzieć muszę sam zapytać. Może się okazać, że jest lesbijką, że już ma "kogoś", że jest wolna, że to nawet transwescyta, bądź po prostu jest niezainteresowana.
Nikt
  • Odpowiedz
marsze równości niosą więcej cywilizacji


@NatarczyweConfetti: to ocenią potomkowie naszych potomków. Osobiście, na dzień dzisiejszy, nie widzę w tym jakiejkolwiek dodatniej wartości dla rozwoju naszej cywilizacji(nie chciałbym tu napisać uwstecznieniu).
Ja mogę się mylić.
Trzeba też brać pod uwagę, że marsz równości był objezdny. I mnóstwo(a nawet większość) uczestników posiadało legitymację dziennikarską, albo chociaż bloga.
  • Odpowiedz