Wpis z mikrobloga

Siemka szukam 2 drukarek jedna do 500 zl -/+ 200 zl (Nowa media expert itp) oraz drugiej do 200£ max (Nowa amazon najlepiej)Wymagania to skaner,wifi,tania eksploatacja.Obie użytkowane w warunkach domowych,w drukarce do 200£ będzie lepszy laser czy atrament? #drukarka
  • 5
@ziomek34512: bierz jakąś laserową z brothera, kupowanie tanich drukarek jest bez sensu, w kilka miesięcy (o ile drukarka sie nie zepsuje) to zapłacisz dużo więcej za kartridże z tuszem niz miałbyś kupić 2-3x droższą drukarke i kupować tonery za grosze które starczają na ponad 1000 stron
@ziomek34512: tak pod warunkiem że nie kupisz gówna i sprawdź ile kosztuje do niej komplet tonerów (ja do swojej drukarki mam komplet 4 tonerów za 80zł, starcza na prawie 2000 stron), serio im tańsza drukarka tym końcowo wychodzi drożej w eksploatacji
@ziomek34512: ja kupiłem Brother DCP-9020CDW kilka lat temu za ~1300zł i od tego czasu tylko wymieniam czarny toner za 20-25zł który kupuję w sklepie za rogiem, jedyna wada to nie posiada dwustronnego skanera w podajniku, może jest jakiś wyższy model który to ma i warto dołożyć ¯\_(ツ)_/¯
Każde urządzenie w sieci wifi samo wykrywa i konfiguruje sobie tą drukarke bez sterowników, skany drukarka sama wysyła na mojego emaila nie muszę latac