Wpis z mikrobloga

Witam, rozbiorka oficjalnie dobiega konca, zostalo pare pozyccji, i robie aktualizacje tego co zostalo i dodatkowo znizam ceny na butelki i dekanty! Niech komus sluza ;)

Deklaracje zbieram jutro do poludnia i zamawiam szklo, dodatkowo wolam Mirkow z otwartymi paczkami, tych na ktorych starczylo mi szklo jutro je wysylam zebyscie mieli w tym tygodniu, reszta jakos przed weekendem.

SZYBKIE FAQ

-Rozlewam od 5ml
-Wysyłka 13zl
-Szkła posiadam w wielkości 5,10, oraz 20ml kazde po 2,5zl, jesli bedzie duze zainteresowanie to szkla domowie, ale opozni to wysylke o pare dni.
-Dlaczego tak drogo? Czy Ty chcesz zarobic...
Sprzedaje w cenie zakupu, nie chce na Was nic zarobic, ale tez niechcialbym dokladac do interesu, choc z tego co widze wiekszosc cen mam dobrych. Wszystkich cen nie pamietam ale staram sie zaokraglac na korzysc kupujacego.
-Dlaczego tak tanio? Cos podejrzane...
J.w, jesli kupilem cos w dobrej cenie to i tak sie dziele, wielu Mirkow było dla mnie milych to i sie odwdzieczam ;) caly stuff byl zakupiony w legitnych zrodlach i na tagu choc nie na wszystko mam dowod bo powyrzucalem paragony etc.
- Mam duzo probek 1-2ml ktore podorzucam jako gratisy do zamowien, slepo, albo wysle zdjecie i sobie wybierzecie, ilosc probek zalezna od wielkosci zamowienia, no i obowiazuje zasada kto pierwszy ten lepszy ;)
-Duzo tego sie nazbieralo, a nie chcialbym rozbijac tego na pare rozbiorek, z uwagi na to ze taniej Wam wyjdzie przesylka. Minusem tego rozwiazania jest to ze ogarniecie wszystkiego, w zaleznosci od zainteresowania zajmie mi pare dni.
-Dla zainteresowanych podesle liste moich prywatnych rezerw, ktorych jakos szczegolnie nie chcialbym uszczuplac dlatego nie pojawiaja sie tutaj, ale jesli komus bedzie bardzo zalezalo na danym zapachu to mysle ze sie dogadamy ;)
-W razie potrzeby wysylam oczywiscie zdjecia
-Smialo o wszystko pytajcie, dogadamy sie ;)

Flakony na sprzedaz

Franck Olivier Black Touch 49/50ml 60zl - nieslubne dziecko Encre Noire i Terre d'hermesa, aktualnie niedostepne

Zara Unexpected Fresh Spicy 95/100ml 30zl - przyjemniaczek na zime jak nie wiadomo czym sie psiuknac

Swiss Arabian Shaghaf Oud 74/75ml 60zl - arabski kiler w smiesznych pieniadzach

Zara 9.0 95/100ml 30zl - waraiacja na temat najpopulariejszych irysowcow, jak Dior homme czy Valentino Uomo

D&G Light Blue Intense Pour Homme 80/100ml 120zl - super swiezak o swietnych parametrach

Rasasi Egra 80/100ml 30zl - bardziej pudrowy Cool Water, super na wiosne

Rasasi Sotoor Waaw 89/100ml 100zl - mix wielu swietnych zapachow na jesien/zime, Costume National bez figi i ciut ciezszy, troche ma w sobie z Bvlqari Man in Black

Gotowe Dekanty

Jacques Bogart Ruby Edition 9ml 9zl

Lalique Lion 3ml 5zl

Guerlain Heritage EdP 13ml 25zl

Ck One Shock 9,5ml 10zl

Loewe Anonimo 4,5ml 8zl

Azzaro Pour Homme Intense 4,5ml 7zl

Bentley Absolute 9,5ml 10zl

Guerlain l'instant 29ml 35zl

Rochas Moustache EdP 2018 28ml 30zl

Jil Sander Sun Men 20ml 17zl

YSL Rive Gauche puszka 2ml 9zl

Adnan B. Man 7ml 6zl

Mancera So Blue 1ml 3zl

TF Oud wood 1ml 6zl

Oddam komus podstawke pod flakony Bvlqari z seri acqa i pusta butelke po Kourosie

#perfumy #rozbiorka
  • 15