Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Alex_mski: przecież Konfederacja nie jest za mniejszymi podatkami i wolnością gospodarczą.

Najważniejsi są geje i Hindus z Uber Eats.

Sebastian dostanie ich głosy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@622xc: @KomentatorProwokator
Misją Konfederacji powinno być teraz uświadomienie wyborców Bosaka, że mają do wyboru:
- zezwolenie na dalsze działania PiS wraz z całym ich #!$%@?
- normalność Trzaskowskiego i jego otoczenia, z większym polem na działanie dla samej Konfederacji...

Ale jak widać, nie miał kto uświadomić, bo sami włodarze nie wykazali się inteligencją. Jeszcze będzie ich PiS *****.
Z kim prędzej dogadałaby się konfa? Z kimś z kim można rozmawiać czy
  • Odpowiedz
@Alex_mski: odpisze Ci tak jak odpisalem komus innemu:

Taka II ture sobie wybraliscie to sobie teraz nurkujcie w szambie i wybierzcie ladniejszego klocka a ja postoje na brzegu i popatrze.

Wyborcy innych kandydatow niz popis i tak dostana tym klockiem w morde.
  • Odpowiedz
@Alex_mski: jestem wyborcą Żółtka i zgadzam się z tym co powiedział, ale wy też musicie zrozumieć jedno - inne partie nie są wam nic dłużne i nie macie prawa uzurpować sobie czyjegoś poparcia.

Głosy zdobywa się przez zgodność postulatów, a tutaj tego nie ma (ani w stronę PO ani w stronę PiSu). Chcecie głosów Konfy - zaproponujcie im coś żeby mieli za czym stanąć.

Jednocześnie zapominacie chyba, że Konfederacja to taki
  • Odpowiedz
@Bubbo: poszedlem i zaglosowalem na swojego kandydata. Gdyby mial roznice ~5% do dwoch wygranych to moglbys mi takimi glodnymi tekstami rzucac ale najwyrazniej obywatele lubia byc dymani przez popis skoro glosuja na te same ryje od 40 lat.

Tymbardziej ze nie ma dobrego wyboru. Wy sobie tam wybierajcie. Mnie szczerze mowiac obojetne ktory z tej dwojki bedzie mnie okradal kolejne 5 lat bo oboje popieraja wszystkimi konczynami rozdawanie mojej kasy patologii
  • Odpowiedz
@aksal89: Szkoda z tym głupim wyjściem polski z UE i prywatyzacją służby zdrowia bo bym mógł z czystym sumieniem na niego głosować. Dobrze, że w TV powiedział o menelowym, pierwszy który się odważył.
  • Odpowiedz
Ale jak widać, nie miał kto uświadomić, bo sami włodarze nie wykazali się inteligencją. Jeszcze będzie ich PiS *****.


@Alex_mski: oni po prostu nie chcą spalić sobie mostu i mieć szansę dopchania się do żłoba jako nowa przystawka pisu.
  • Odpowiedz