Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@snusmumriken1971: byłem z miesiąc temu. Jak pojedziesz to nie pokazuj że masz jedzenie w kubeczku bo będziesz miał problem :D serio. Byłem ok 16 i było pusto. Uważaj na największą papugę bo jest serio duża i ciężka. Reszta to wielkość gołębia ale strasznie cwane i mądre, najgorsze są z takimi niebieskimi głowami jakby miały kapturki
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: mhm i są traktowane jeszcze gorzej niż były u tych ludzi :) zwiedzający karmią je non stop, są przekarmione, przeładowane bodźcami, męczone.. naprawdę, poczytaj trochę, jest nawet grupa na FB która ujawnia praktyki takich "świetnych" miejsc, często je zamykają. To jest po prostu męczenie tych zwierząt, nie mówię nawet o metrażu, ale o to, że one nie mają tam zapewnionych dobrych warunków. Litości, wystarczy się tam raz przejść by
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: tak, tylko szkoda przykładać ręki do tego procederu. Po prostu. Jak nie jestem żadną aktywistka na rzecz zwierząt ani weganką, tak papugarnie powinny zniknąć jak nic innego. Pamiętaj też, że to niekoniecznie są papugi od nieodpowiedzialnych ludzi, one są często ściągane zza granicy, w transporcie wiele z nich umiera w męczarniach, są dobierane losowo, bez względu na gatunek i miejsce pochodzenia i warunki w których powinny być trzynane. Wydłubują
  • Odpowiedz