Wpis z mikrobloga

Coś mi sie popsuło z totalcomanderem, nie dziala mi połączenie FTP, sprawdzalem na kilku hostingach

przeinstalowalem totalcmd i jest to samo, nie moge sie na zadny serwer ftp zalogowac, po zalogowaniu jest puste pole zamiast listy plików i taki blad (zaznaczylem na czerwono)

Co ciekawe na innych uzytkownikach windows na tym komp dziala, macie jakis pomysl dlaczego tak sie dzieje? Miejsce na dysku jest.

Jak to naprawic? Co sie popsuło?

#windows #totalcommander #informatyka #hosting #ftp #pomocy
Ksemidesdelos - Coś mi sie popsuło z totalcomanderem, nie dziala mi połączenie FTP, s...

źródło: comment_1592917516nvTBVjnwCw2jVxc9GoFzRY.jpg

Pobierz
  • 7
@GrindujTopy: @AsYlum: nic sie z kontem uzytkownika nie popsuło bo wszystkie inne programy działały dobrze

Naprawiłem ale stosując bardzo drastyczne kroki - mianowicie w tym komunikacie sie pluł ze nie moze zapisac w tym katalogu appdata/local/temp

Wyczyscilem caly ten folder, ze wszystkiego i teraz działa totalcomander

Mam nadzieje ze nie popsulem innych programow kasujac te pliki tymczasowe bo tam było blisko 100 tys plików ( ͡° ͜ʖ ͡
@AsYlum: ja kiedyś gdy jeszcze nie ogarniałem jak działa Windows ani trochę zobaczyłem ten zapis i pomyślałem sobie „o cholera znowu jakiś wirus w cracku był” no i format poleciał :D jeszcze czasy starego dobrego xpeka