Wpis z mikrobloga

Jeśli o mnie chodzi, to nic to AMA Bosaka nie zmieniło – o ile miałem i nadal mam do niego zastrzeżenia (np. w sprawie aborcji, legalizacji miękkich narkotyków czy polityki wobec Kościoła) to i tak z użytkowego punktu widzenia, czyli odebranie głosów Dudzie i wzmocnienie opcji wolnościowej jako całości, wciąż jest to IMO najlepszy wybór.

Samo AMA mogło być lepsze, ale weźmy pod uwagę warunki – tysiące pytań, sztuczne pompowanie wpisów ocierające się o manipulację, akcje z awatarami, kilkuset wrogów rzucających się jak sępy z uprzednio przygotowanymi tekstami i ogólnie sprawna, ewidentnie zorganizowana na zewnątrz wykopu akcja, żeby go ośmieszyć. W tych warunkach nie było fizycznie ani czasu, ani szansy, żeby podyskutować i wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania. Fakt, że sztab Bosaka ani lokalne kuce nie zorganizowały akcji klakierskiej, osłabia przekaz AMA, ale dowodzi uczciwości (dla wielu to nie ma znaczenia, dla mnie akurat ma).

Większość odpowiedzi zaliczam Bosakowi na plus, pokazał spójność poglądów i konsekwencję, nie bał się szczerze odpowiadać na niektóre trudne i wredne pytania (neuropki się bez dwóch zdań postarały), również gdy ogół wykopków nie był zadowolony z wypowiedzi. Ma też ludzką twarz i rozumie specyfikę internetowej subkultury. Gdyby chciał spędzić na wypoku więcej czasu, wkrótce stałby się tu w działach politycznych czołowym oraczem. Swój chłop, z którym można się nie zgadzać, ale i tak da się go polubić albo przynajmniej szanować. Natomiast nadal mam do jego poglądów zastrzeżenia, które miałem wcześniej.

Żeby uczciwie ocenić jak wypadł Bosak, należałoby zrobić AMA z Biedroniem i Trzaskowskim i zobaczyć, jak oni by sobie w takich warunkach poradzili. Ale nie będziemy mieli okazji się przekonać, bo przecież żaden z nich nie przyjdzie. Neuropki są mocne tylko w kupie, ale jakby ich kandydat miałby się tu pojawić i zmierzyć z podobną kupą przeciwników, to mądrzejsze będzie podkulić ogon.

#prezydenckieama2020 #wybory #polityka #bosak #wyboryprezydenckie2020
  • 4
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Przecież napisałem, że AMA mogło być lepsze i że mam zastrzeżenia, gdzie tu zapatrzenie? Też mi się akurat ta odpowiedź nie podobała, powinien na tym temacie akurat się skupić i wyczerpująco odpowiedzieć, nawet kosztem innych pytań. Nie wiem czy mu się nie chciało, czy chciał być dowcipny i wiedząc, że Mentzen jest tu popularny, chlapnął sobie i zadowolony.

Ale po pierwsze wiedzę o Bosaku i innych kandydatach czerpię również z
  • Odpowiedz
@xniorvox: przcież on nie ma spójnych poglądów. Dla mnie jedynym kandydatem spoza układu PO-PIS jest Hołownia ewentualnie Kosiniak kamysz a nie Bosak, którego poglądy wolnościowe to wolne niedziele, brak aborcji czy budowanie kraju na religijnych zasadach + szurstwo takie jak np. brednie wyglaszane przez niego na tiwtterze ze nie wiadomo czy ziemia krązy wokoł Słońca. Co to ma być.

W drugiej turze głosuje przeciwko dudzie a w pierwszej mimo ze głosowałem
  • Odpowiedz
W drugiej turze głosuje przeciwko dudzie a w pierwszej mimo ze głosowałem na konfederacje głos idzie na Hołownie bądź Kosiniaka...


@wiem_wszystko: No i dobrze, ja w drugiej również głosuję przeciwko Dudzie (nawet jeśli się przy tym porzygam), a w pierwszej na Bosaka, bo chcę wzmocnić Konfederację. Dlatego, że jest to już realna siła polityczna, która ma największe szanse żeby realizować konserwatywny i wolnościowy program.

Hołowni nie ufam, nie wiem czego się
  • Odpowiedz