Wpis z mikrobloga

via MirkoListy / WykoEvent
  • 2
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (120)

Sponsor: Promocje z branży IT (książki, gry, aplikacje i inne)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr

! @gien @Bartex16 @Siejczan-kebabianu @dzakubmwo @morshu135 @a231 @stawek @Trollinsky @Szpurka @sulima- @Magnetti @morq @ranunculus @obuniem @SonyKrokiet @mateusch123 @Kressska @Maaska @OldNoob @Adrian77 @mojemirabelki @pawik077 @Sigismund_Dijkstra @matixrr @Huevos @abdonaty @dojcz_szpreche_nicht @Ysior @
  • Odpowiedz
@Mirabelkowna26: W porównaniu z poprzednimi nagraniami realizator dużo ładniej włożył wokal do miksu. Zgadzam się z @gien, że lepiej, niż po angielsku. Natomiast odnoszę wrażenie jakbyś dusiła dźwięk i nie pozwalała mu w pełni wybrzmieć. Inna sprawa, że trudno złapać flow w takich domowych warunkach. Kiedy jeszcze występowałem, zawsze na scenie czułem się lepiej, niż w studiu. Może znajdź jakieś miejsce, gdzie mogłabyś zaśpiewać publicznie. Bardzo jestem ciekaw Twojego występu
  • Odpowiedz
@curva: Bo to wbrew pozorom nie jest łatwy kawałek - szczególnie dla kogoś kto woli niższe tony - czyli dla mnie. Nagrałam, bo ten podkład jest boski i zwyczajnie lubię ten kawałek. Jutro najpewniej nagram coś niżej i w lżejszym tonie - będzie porównanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za opinię
  • Odpowiedz
@Mirabelkowna26: Wręcz przeciwnie :) Intrygował mnie od początku, przyglądałem się czy to jakieś logo kanału, czy co, na moim wyświetlaczu nie widzę jakoś rewelacyjnie. W końcu dotarło do mnie co to naprawdę jest :)
  • Odpowiedz