Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirabele, potrzebuję kupić dosłownie WSZYSTKO z ubrań. W tej chwili zostałam z jedną parą spodni na tyłku, kilkoma t-shirtami, dosłownie jedną sukienką, bluzą i może jednym sweterkiem. Jest sens bawić się w #vinted i temu podobne sprawy? Zależy mi na w miarę dobrych jakościowo ciuchach ale nie za miliony monet. Możecie coś poradzić?
#modadamska #mirabelkopomusz #rozowepaski
  • 28
  • Odpowiedz
@brand_new_brain Teraz wszędzie zaczęły się wyprzedaże, za jakieś dwa tygodnie pewnie będzie pogłębienie więc najpierw rozejrzałabym się tam. Zobacz Medicine, jest dodatkowe promo przy większych zakupach i zawsze tam kupuję basicowe ubrania dobrej jakości. Do tego Zara, Reserved, mango outlet, stradivarius, hm (stacjonarnie mają większe zniżki), może okoliczne lumpki jeżeli masz. Vinted jest ok, ale trzeba trochę przeszperać i można się naciąć niestety na rozmiarach albo stanie produktów, których nie zwrócisz.
  • Odpowiedz
@BillyGugu Obecnie połowa szafy mojej i niebieskiego jest z medicine i jeszcze nic się nie zniszczyło szybciej niż powinno ¯_(ツ)_/¯ może zależy jaka kolekcja, staram się kupować te "lepsze" przy okazji kodów rabatowych
  • Odpowiedz
@brand_new_brain jeśli chcesz używane i brakuje Ci większości ubrań to śmigaj do lumpeksu, można perełki wyrwać.

Jeśli chodzi o jakość i dobrą cenę - ja lubię tkmax.

Dodatkowo super są wymiankowe lokalne zero waste grupy na fejsie :)
  • Odpowiedz
@brand_new_brain w lumpie poszukaj. W sieciówkach też są mega wyprzedaże aktualnie.
Na vinted jak kupujesz przez kup teraz to możesz zwrócić, często ludzie chcą nie przez kup teraz bo wtedy nie uznają zwrotów. A o rozmiary to już tam pisz wiadomości o wymiary i wszystko co chcesz
  • Odpowiedz
@brand_new_brain: dużo ubrań sprzedałam na vinted, ale nigdy niczego nie kupiłam, bo cenowo wychodzi bardzo podobnie, jak w sklepie.
kupując metodą „kup teraz” masz pewność, że rzecz będzie w dobrym stanie, bo jeśli nie będzie - zwrócą Ci kasę, ale jeśli kupisz „umawiając się” to nie masz żadnej gwarancji i może wysłać Ci szmatkę z dziurami, ogólnie nie polecam;
o wiele lepiej pójść do lumpeksu, gdzie też masz używane ubrania (albo
  • Odpowiedz
@brand_new_brain: Ostatnio jak czegoś potrzebuję, to najpierw zaglądam na vinted, bo można tam znaleźć fajne rzeczy za dobrą cenę, ale po pierwsze czasem trzeba się naszukać, po drugie czasem rzecz, która miała być w idealnym stanie, wcale w takim nie jest. Teraz są wyprzedaże w sieciówkach, więc lepiej skupić się na nich.
  • Odpowiedz