Wpis z mikrobloga

Zostały mi dwa miesiące do końca umowy, kilka dni temu dzwonił konsultant z pytaniem czy przedłużam umowę, ale odmówiłem, czy to wystarczy aby umowa z Cyfrowym Polsatem została zakończona, czy musze wysłać jakieś wypowiedzenie? Totalnie sie nie znam, to mój pierwszy abonament xD
#cyfrowypolsat
  • 5
@mariusz5891: Szukałem na ICOK opcji wypowiedzenia umowy, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Jest możliwe że ta opcja jest jeszcze nie aktywna ponieważ zostały 2 miesiące do końca umowy?
@Avior: Nie ma takiej opcji. Zaraz Ci sprawdzę
EDIT: napisz do nas -> telewizja -> numer karty -> warunki umowy -> okres podstawowy/wypowiedzenie umowy

Treść wiadomości:

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usługi telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsacie S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.
@mariusz5891: Hmm.. problem w tym że jedyne co posiadam od cyfrowego polsatu to usługa dostarczania internetu, więc te pola w zakładce 'napisz do nas' wyglądają inaczej i niestety nie ma tam opcji 'warunki umowy'. No nic, nie będę kombinował, po prostu wyśle wypowiedzenie pocztą.