Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zastuj: kuuurła, pamiętam jak kiedyś udał mi się small talk z przypadkową osobą. 21 listopada 2013, rozmowa z grabarzem. Ale byłem z siebie zadowolony. Jeszcze zrobiłem wrażenie dynamiczniaka na czterech nowopoznanych dziewczynach (koleżanki dziewczyny mojego kolegi, byliśmy w grupce). Dopiero gdy z nimi gadałem drugi raz pkapowały się, że jestem spoerdolina.
@piupiulaserem: Do mnie 15 czerwca 2014 starsza pani w windzie zagadala i zapytala czy bulki swieze sa w Lidlu (bo akurat wracalem). Odpowiedzialem wtedy pelnym zdaniem, ze jezeli Pani pojdzie teraz to jeszcze powinny byc zamiast zwyklego „tak”. To byl jedyny raz gdy zagadala do mnie sama z siebie kobieta i kiedy small talkowalem z nieznana osoba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zastuj: wiele zależy od osoby z którą rozmawiasz, jeśli również jest aktywna i próbuje podtrzymać rozmowę to każdy dodaje coś od siebie i z tego powstają kolejne wątki.

Ktoś wspomina że był na zakupach w tej miejscowości, a ja do powiadam że nie dawno byłem tam w zoo, a on komentuje ze tez tam kiedyś był ale był również w innym i mu się bardziej podobało, itd itd.