Wpis z mikrobloga

Moja druga połówka zastanawia się gdzie są fajnie prowadzona zajęcia z PoleDance w Szczecinie. Aktualnie chodzi do Euforii ale jej instruktorka się zwolniła i zastanawia się gdzie jeszcze można iść na energiczne, dobrze prowadzone przez młodą osobę zajęcia (Exotic też wchodzi w grę). Macie jakieś informacje o innych szkołach PD?
#szczecin #poledance
  • 2
  • Odpowiedz
@SilentSan no ja mam. Byłam w inferno dopóki pracowała tam Gosia instruktorka, potem przeniosła się do pole star academy i polecam to miejsce. W inferno z tego co wiem zostały same niefajne panie, rotacja jest duża i co najgorsze-nie było tam klimatyzacji... W okresie letnim dosłownie spływasz z rury, zmarnowane pieniążki. Dlatego też polecam pole star academy (tam również nie ma co prawda klimy, ale to kamienica z oknami na wschód chyba,
  • Odpowiedz
@SilentSan aa no i w inferno nie było szatni. Przebierasz się na podłodze w sali z rurami. Jak masz zajęcia na 18.00 to dziewczyny które kończyły o 18.00 też tam są i też się przebierają - później depczą butami pomiędzy rurkami, matami, ogólnie źle.
  • Odpowiedz