Wpis z mikrobloga

@izkYT: Wszystko zależy jak szeroka jest wiedza ogólna, ale przecież połowa zadań się łapie pod wiedzę ogólna xdd Na pewno wyjątkowo dużo rozpisywania się, ręka mnie boli, też wybrałem ONZ, o czym pisałeś?
  • Odpowiedz
@izkYT: Ja napisałem to o systemie władzy w USA. Ogólnie jak patrzyłem po sali to ludzie mieli po 2 strony conajmniej zapisane a ja napisałem jakiś ściek na 150-200 słów. Da się za to dostać chociaż 4 punkty?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@skromny_chlopak geneza: została mi godzina na rozprawkę, nie miałem pomysłu to zrobiłem jeszcze raz wszystkie poprzednie zadania i potem zacząłem pisać to co mi leży na sercu o ONZ, po prostu lałem wodę, postawiłem sobie tezę, że w ostatnich latach onz jest krytykowane. W sumie to nie wiem o czym pisałem. Zacząłem od argumentu, że robią akcje i nie mogą czasami użyć większej siły, żeby nie powodować eskalacji, potem coś napisałem o
  • Odpowiedz
@izkYT: XDDDD to ja poleciałem w tezę, że przez prawo weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZ często #!$%@? może, przykład jaka to jest patologia gdzie np ONZ nie może zrobić misji na Ukrainie, bo Rosja zrobi weto. Poza tym polskie chłopaki w Kosowie, misje pokojowe na całym globie i cośtam cośtam
  • Odpowiedz
@skromny_chlopak: A jak tobie poszło? :D
Dodam, że w sumie nie zależy mi na wyniku z wosu, a jedyne co zrobiłem to przeczytałem całe repetytorium w 3 klasie i obejrzałem jakiś wykład o prawach człowieka i UE. Więc będzie śmiesznie jak wykręcę jakiś jeden z lepszych wyników xd W sumie tak teraz sobie myślę, że rozprawka wyszła lepsza niż na polskim, z którego jak będę miał 30% to cud.

///
Fakt,
  • Odpowiedz
@izkYT: Ja swoją maturę pisałem dwa lata temu, a w tym roku potrzebowałem wosu, żeby zmienić studia. Przeanalizowałem wszystkie 5 matur wstecz, podzieliłem na sekcje, zobaczyłem co się najbardziej powtarza oraz co daje stosunkowo dużo punktów małym nakładem, nauczyłem się kluczowych rzeczy i mam nadzieję na 70-90% Gdyby wszystko było tak proste, ehhh
//
O, widzę ze tez SGH - na jakie wyniki z maturek liczysz i jak myślisz, jak ten
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skromny_chlopak nie wiem czy to do mnie z tym sgh, ale ja chciałem na agh>uep>polsl
Na kierunki związane z data science, ale kurczę za późno odkryłem swoje zainteresowania. Tak bym w poniedziałek pisał matematykę rozszerzoną I w jakisninny dzień infę:/
Więc muszę teraz kombinować.
  • Odpowiedz
@izkYT: Aa, to powodzonka! Pamiętaj ze życie jest na tyle dlugie, ze jeśli serio chcesz to studiowac, to i za rok możesz do matmy podejść i pójść tam gdzie chcesz, sam byłem zdziwiony ile osób po liceum szuka swojej drogi, znajduje coś całkiem innego i po biolchemie i roku medycyny lądują na prawie na którym się spełniają
  • Odpowiedz