Wpis z mikrobloga

nie musisz opowiadać o swoich fetyszach w celu tworzenia porównań.

Nie jestem osobą głosującą na ludzi, którzy otwarcie mną gardzą.

Czy to się czasem nie nazywało "język pogardy" swoją drogą?

Jeśli ktoś nie ma ambicji i akceptuje plucie w twarz to wzbudza raczej moje politowanie i zastanawiam się jaką tragedię musiał w życiu przeżyć, żeby tak bardzo nie mieć szacunku do siebie. Nie wiem gdzie widzisz pogardę. ¯\_(ツ)_/¯

@Usmiech_Niebios:
  • Odpowiedz
Nie jestem osobą głosującą na ludzi, którzy otwarcie mną gardzą.


@CzajnikZniszczenia: jeżeli ukryta pogarda jest lepsza ¯\_(ツ)_/¯

Jak tam memesy o homo Bosaku swoją drogą? Nie bardzo rozumiem jak można robić jedno, a potem "reee" kiedy faktycznie są homoseksualiści głosujący tak jak na memach. Myślałby kto że będzie akcept różnorodności i pokazywanie że LGBT to nie ideologia a osoby głosujące w różny sposób, no ale.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: XD

Myślałby kto że będzie akcept różnorodności i pokazywanie że LGBT to nie ideologia a osoby głosujące w różny sposób

Ale oczywiście głosują w różny sposób. Na zachodzie myślę, że spotkasz niejednokrotnie lgbt-konserwę. Ich podstawowe prawa są zaspokojone, więc głosują korzystając z innych wykładni.
W Polsce natomiast, PiS oraz Konederacja wypowiadają się bardzo często o lgbt z pogardą i oczerniają.

Jak jakiś homo głosuje, nie wiem - na PSL na
  • Odpowiedz
Bycie homo i popieranie k*nfederacji. XDDD

To już trzeba na prawdę nie mieć ambicji i jedyne czego chcieć od życia to żyć, żreć i być akceptowanym przez psychoprawicę.


@CzajnikZniszczenia: przeciez konfa zapewnila azyl ruchowi narodowemu. masz cos do gejow kolego?
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: nie wiedziałem, że wraz z orientacją seksualną idzie światopogląd.
To sytuacja analogiczna do białych na BLM, ludzi pracujących, którzy głosują na socjalistów, mężczyzn popierających feminizm itp itd
  • Odpowiedz