Wpis z mikrobloga

#oclean #szczoteczkasoniczna
Cześć, zastanawiam się nad zakupem szczoteczki sonicznej, ale tych ocleanów jest tyle, że nie wiem co ma co a czego nie ma, co jest lepsze, jakie rzeczy są w zestawie, która ma uchwyt na ścianę, którą się wygodniej ładuje/ma bazę w zestawie. Ekran wydaje się być wygodną funkcją. Macie może jakieś zestawienie WSZYSTKICH aktualnych ocelanów? Bo co znajduję, to jakieś niepełne.
  • 6
  • Odpowiedz
@tomek3001 ja zamówiłem do domu w sumie 4x oclean air, raczej wszyscy zadowoleni :) oclean one ma większą baterię z tego co pamiętam, aczkolwiek ja swoją ładuje raz na miesiąc może, że mimo używana 2-3razy dziennie. Wyświetlacz raczej rzecz zbędna, zwyczajnie nie wiem co miałby wyświetlać skoro one mają do 3 funkcji.
Ja na twoim miejscu wybrałbym Air i za te parę złotych lepiej odrazu dokupić sobie wymienne końcówki
  • Odpowiedz
@tomek3001: Ja mam X i jestem zadowolony, bo mogę wszystko ustawić z poziomu szczoteczki. T.j. mogę łatwo zmienić długość, intensywnośc mycia itp. Po za tym mogę podejrzeć poziom naładowania bez telefonu. Jak masz zamiar wszystko robić z poziomu telefonu to wtedy bez różnicy.

Co do tego czy słabo chodzi to powiem tak, z jednej strony wszystko da się na nim zrobić, z drugiej strony chodzi zdecydowanie gorzej niż wyświetlacz w smartfonach.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: A czy serio te ustawienia tak często se zmienia? Wiem, że w teorii brzmi fajnie, tyle trybów itp., ale jak to jest w praktyce? Bo mi się wydaje, że finalnie i tak się ustawia jakiś jeden zwykły tryb i zawsze tak samo myje.

A co do telefonu, to właśnie chciałbym nie musieć z nim ciągle latać i robić z niego nieodłącznej części mycia zębów.

Ekran wydaje się być przydatny podczas
  • Odpowiedz
A czy serio te ustawienia tak często se zmienia? Wiem, że w teorii brzmi fajnie, tyle trybów itp., ale jak to jest w praktyce? Bo mi się wydaje, że finalnie i tak się ustawia jakiś jeden zwykły tryb i zawsze tak samo myje.


@tomek3001: Racja, z reguły sie ustawia jeden i rzadko zmienia.

Ekran wydaje się być przydatny podczas mycia, kiedy dobrze widzieć które części ocenia za już umyte.


A tak,
  • Odpowiedz