Wpis z mikrobloga

Moja banicja się skończyła, tęsknimy za Wami! jeżeli znacie nicki zbanowanych, wpisujcie, wołajcie w komentarzch
Kochani, podczas weekendu mieliśmy do czynienia w aferą na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyjaśnienie całej sprawy znajduje się w linku poniżej. Z różnych względów, słusznych i niesłusznych, nasi koledzy wykopowicze byli banowani, w tym ja. Przez pierwszy dzień było mi smutno z tego powodu, choć to była izolacja tylko na 3 dni. Ale wiem, że podczas banicji tagi dalej nie działają, a wykopowiczów można wołać :D serdecznie pozdrawiam kolegę @bangshespregnant z tego miejsca, który niezmiennie mnie wołał na tag #g0win. Więc żeby Wam wykopki zbanowane nie było smutno na 3dniowej i tygodniowej banicji, postanowiłem Was zawołać, i może nagłośnić tę "czarną aferę wykopową" i działanie moderacji.

Najpierw zawołam tych, którzy napisali komentarz "śpij słodko aniołku" lub podobny i go zaplusowali:
@Dark_ness @vtyk @random_z_psp (nie wiem, dlaczego usunąłeś) @Malbor @Roxelll @Monkeycocking @polskiniko @Perkoz19 @marreczek Muzyczka wspaniała!! :)

Wołanko mireczków zbanowanych: śpijcie słodko
0. @Apollo1993 (nie w tej aferze, ale zbanowany niesłusznie dożywotnio)
i aniołki


Niestety, wielu miereczków zaginęło, komentarze były usuwane, pamiętamy o Was

Tutaj LINK WYJAŚNIAJĄCY całą sytuację (obecnie 2034 plusy, ściągnięty z gorących decyzją #moderacjacontent ) i twórca wpisu @boukalikrates
https://www.wykop.pl/wpis/49896957/afera-moderacjacontent-1-uzytkownik-a94e345cd1084e/

Tutaj WYJAŚNIENIE dlaczego zostałem zbanowany:
stworzyłem wpis, którym próbowałem zebrać banowanych mireczków i wklejałem to pod wchodzące w gorące znaleziska.

Tutaj mój wpis zbierający nicki zbanowanych, tuż przed zbanowaniem mnie:
https://www.wykop.pl/wpis/49902079/lista-zbanowanych-w-afera-wykop-ponizej-wpisujcie-/

Tutaj plusujący wpis:


#afera + poddajcie pomysły na tagi, bo nie umiem tagować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS Zostałem bananem z osiedla deweloperskiego xD
Pobierz
źródło: comment_15917305494B9bdWCPiKkOaEfUs5kNnU.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gimnazjumqqq: Być może, źle cię wtedy zrozumiałem. Pamiętam, że pod wszystkimi znaleziskami wklejałeś jakiś komentarz typu "witaj na liście zbanowanych". Myślałem, że wszystkie te znaleziska zgłaszasz do moderacji. Myślałem, że jesteś przeciw aferze. Jeżele źle oceniłem twoje intencje to przepraszam.