Wpis z mikrobloga

Mirki mamy do Was pytanie, chcecie #rozdajo? Szukamy w dalszym ciągu osób mających kanały na youtube, które są zainteresowane recenzją naszego sprzętu. Np. TV Box Platinum 4/32 8K Dual wifi, BT, 1Gbps

W dzisiejszym rozdajo mielibyśmy dla was coś z: Słuchawek TWS-05, albo Podkładka olbrzym 100x50cm lub Power bank 20000 mAh lub uniwersalny pilot do TV lub jakiś inny z naszej oferty, albo głośnik bezprzewodowy.

Chcesz być wołany przed 16 do rozdajo? Zaplusuj ten wpis.

Nasze produkty do wglądu na stronie www.savio.net.pl/produkty

CENEO.PL:
- Produkty Savio na ceneo są dostępne tutaj https://www.ceneo.pl/Sprzet_RTV;szukaj-savio
- Sekcja dla graczy i użytkowników #pcmasterrace https://www.ceneo.pl/Komputery;szukaj-savio

#savio
SAVIOmultimedia - Mirki mamy do Was pytanie, chcecie #rozdajo? Szukamy w dalszym ciąg...

źródło: comment_1591693483206nJFLQcWTnpxAX6cbGRz.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: nikt się nie mądrzy, ale jak sam widzisz to nie jest "ten sam" jest podobny fakt, co do pojemności i zabezpieczeń też nie będziemy się spierać bo musielibyśmy go rozebrać i sprawdzić. Ale Twój ma 2.4A Max przy 2.1A na wyjściu, nasz ma 2.1 na każdym, dodatkowo na C jest u nas 3A. Kilka takich szczegółów i jeszcze ta cena wzięta z kuponami u sprzedawców - nasz w promce
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: dobra, to tylko mi wyjaśnijcie jedną rzecz:

Czemu miałbym korzystać z Waszego TV Boxa, kiedy mogę korzystać z czegoś co legitnie korzysta z Android TV?

W pytaniu nie ma żadnej złośliwości, przesiadłem się z chińskich TV Boxów na Mi Box S i ani mi się śni wracać.
  • Odpowiedz
@theqkash: bo TV Boxy mają różne zastosowania. Jeden używa go tylko do netflixa bo chce 4K, a drugi oglądnie jakieś VOD i wystarczy mu w fullhd, gra w gierki czy używa do tego GeForce NOW, potrzebuje apki lub inny system albo odtwarza filmy z źródła zewnętrznego i chce 4k lub 8k teraz. Dlatego TV Boxy mają coraz lepsze parametry 4GB ramu, dual wifi itd., mocniejsze procesory, lany 1Gbps, HDMI 2.1
SAVIO_multimedia - @theqkash: bo TV Boxy mają różne zastosowania. Jeden używa go tylk...

źródło: comment_1591704648B7EFPsA9FiCgqX6tf2yzgF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: jedne czego nie rozumiem to czemu wy tak usilnie próbujecie bronić siebie, że to wcale nie chińskie rzeczy sprzedawane taniej na Ali?

Każdy to wie, ale u was wyższa cena to fakt, że: macie gwarancję, marketing, pewnie własne dostawy - wszystko kosztuje. To logiczne. Natomiast bezsensu jest pisanie "NIE TO NIE TEN SAM TEN NIE MA GWARANCJI"...
  • Odpowiedz
@Ka4az: jeżeli ktoś wypisuje bzdurę, że "ten sam" a kosztuje 1/2 ceny albo 1/10 to mamy według ciebie przytaknąć mu? Może to jest jakieś rozwiązanie ;)
Przykład pierwszy lepszy słuchawki TWS-01 które zostały porównane do tych za 3 usd na ali. Sprawdzamy te sprzęty i wiemy co to jest za sprzęt więc będziemy się spierać bo wiemy co sprzedajemy i co jest u konkurencji. Co innego jak mówimy o cenie
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: To znaczy mi chodziło ogólnie o tv boxy a nie tylko o Wasze. Zastanawiam się dlaczego nikt, przynajmniej ja takiego nie widziałem, nie robi tv boxa na Mediateku który to Mediatek robi SoC do telewizorów z Android TV.
  • Odpowiedz