Wpis z mikrobloga

Oglądam nowy odcinek Wersow i w pewnych momentach kamera pada na Marcysie. Od razu chciałbym zaznaczyć, że nic do dziewczyny nie mam ale nie rozumiem dlaczego tak wielu osobom się podoba i twierdzą że jest najładniejszą dziewczyną z ekipy. Po prostu XD Już Sowa jest ładniejsza w dodatku gdyby tak nie #!$%@?ło by jej od kaski i nie zaczęła na siłę #!$%@?ć botoksu wszędzie gdzie się da to bez podjazdu by była ta Marcysia. (jeszcze tak szybcitko dodam że nie przepadam za jej charakterem ale teraz skupiamy się tylko na wyglądzie) Poza tym zobaczcie co ma na głowie bo jeśli wam się podoba takie coś to gratuluję gustu. Włosy totalnie zniszczone, nie dba o nie co dowodzi temu fakt że przed wyjazdem pomalowała je na zielono. Nie jestem ekspertem ale nie powinno się tak często farbować włosów. Jakby coś zdjęcia pochodzą z najnowszego filmu Sowy żeby zaraz nie przyszedł obrońca, który stwierdzi że wybieram zdjęcia korzystniejsze dla którejś ze stron. I nie jestem zwolenikiem/fanem Wersow ale śmieszy oraz zadziwia mnie fakt że duża grupa osób mówi jak to Marcysia jest piękna. W KOMENTARZU DLA PORÓWNANIA WERSOW #wersow #friz #tromba #marcysia #ekipa LINK https://www.youtube.com/watch?v=4SgOLd0ZlJ8&t=1019s
OvertQ - Oglądam nowy odcinek Wersow i w pewnych momentach kamera pada na Marcysie. O...

źródło: comment_1591458817TPb2axUNP4CAcAugTDLW08.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@OvertQ: Kwestia gustu ziom. Jednemu się podoba, drugiemu nie. Dla mnie też jest przeciętna, tam to w ogóle chyba Kasia jest najładniejsza, bo one wszystkie bez tapety wyglądają mega słabo, a Kasia ma taki typ urody, że nawet specjalnie nie musi i wygląda OK.
  • Odpowiedz
@OvertQ: nie ogladam takiego typu filmów na yt ale racja, obie sie oszpeciły w #!$%@?... ostatnio po latach wbiłem na kanał reziego i jego dziewczyna jest bardzo ładna i na pewno nie taka głupia jak te dwie, bez porównania...
  • Odpowiedz