Wpis z mikrobloga

Mireczki, z okazji zbliżającego się dnia ojca chciałem mojemu tacie kupić jakąś fajną latarkę która sprawdzi się w sytuacjach codziennego uzytku.

Nie chodzi tutaj o survival tylko o to żeby tata mieszkając na wsi mógł sobie w nocy zaświecić i zobaczyć czy psy szczekają na innego psa który odwiedził sąsiadów czy jednak znowu jakiś dziki zwierz zjada jego grządki.

Kwota jaką mógłbym przeznaczyć to tak do 150 złotych.

Dzięki za pomoc
#pytanie #pytaniedoeksperta #latarki #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kalafior_: jak duże podwórko i daleko świecić, to convoy c8+. Jak ma świecić szeroko, to skilhunt h03 (od razu można do roboty założyć na czoło i ręce wolne), może być też lumintop edc18 - dużo światła, ale dość skomplikowana w sumie. Ewentualnie na baterie aa/akumulatorki 14500 lumintop tool aa lub sofirn sp10s. Myślę, że to by była dobra opcja. Jak skończy się prąd w akumulatorku, to możesz włożyć paluszki. Nie wiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kalafior_: ewentualnie mam zanflare f1 na sprzedaż. Jak odtluszcze powierzchnię, to nawet śladu nie będzie widać, że używana. A używana dwa razy, żeby zobaczyc jak działa. Świeci bardzo fajnie, wygodna w obsłudze - jeden klik na dupce do włączania, chodzi dość ciężko, więc przypadkowo się nie włączy. I drugi klik z boku przy głowicy do zmiany trybów. Moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie
  • Odpowiedz
@m0d3_m4_d0wna: dobra wracam do tematu trochę posprawdzałem i teraz czas działać,

chętnie kupię od Ciebie tą latarkę - daj znać jak chciałbyś to zrealizować.

Druga sprawa jest taka - co sądzisz o tej latarce?
https://allegro.pl/oferta/mocna-latarka-taktyczna-cree-xhp50-usb-powerbank-8935864986

myślałem o czymś też dla siebie, zdarza mi się czasem pójść w góry albo coś grzebać gdzieś gdzie właśnie taka latarka by mi się przydała. Czy jest sens ją kupować czy powinienem poszukać czegoś innego? Jeżeli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kalafior_: ta latarka z linku to jakiś tani chińczyk - odpuść. Sobie kup coś z aliexpress. Ja polecam skilhunt h03/h04 (tą sama latarka). I do ręki i na czoło założysz. Ewentualnie lumintop edc18. Od 15.06 są kupony na aliexpress (sprawdź na pepperze, jest jedna zbiorcza oferta). Jak ma być tanio, to convoy s2+ na diodzie sst40.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kalafior_: nie ma szans. Jak do tego czasu wyślą, to będzie dobrze. Możesz olighta jakiegoś kupić. Modelu ci nie podopowiem konkretnego, bo nie używam, ale jak coś wybierzesz, to możesz podesłać - zobaczymy :p
  • Odpowiedz
@m0d3_m4_d0wna: okej, w takim razie zamówię cos na teraz dla ojca (widzialem dwa zanflare f1 na allegro - uzywki ale raczej w dobrym stanie)

jeżeli chodzi o mnie to w sumie moze zamowie z tych kuponów i zobaczymy co sie stanie

Dzięki za pomoc pewnie wrócę z efektami zakupu
  • Odpowiedz