Wpis z mikrobloga

Trzaskowski: będę blokował duże państwowe inwestycje
Bosak: trzaskowski to dzban, Polska potrzebuje dużych państwowych inwestycji.
Czyli komunista bosak będzie mnie okradał w podatkach żeby później jakiś urzędas wydawał to na co mu się uroi? No to tyle z państwa minimalnego #konfederacja
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazlewactwa #wybory #polityka
MichalLachim - Trzaskowski: będę blokował duże państwowe inwestycje
Bosak: trzaskows...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Print_Screen: Bosak jest zdecydowanie najgorszym kandydatem na Prezydenta RP, nie licząc Jakubiaka, Żółtka i innych pomyleńców. Typ twierdzi, że należy radykalnie obniżyć podatki, przy jednoczesnym zachowaniu wielkich słomianych projektów i wszelkich socjalnych plusów. Duda przynajmniej nie obiecuje, że będzie nas na to stać przy wyeliminowaniu źródeł przychodów budżetu państwa.
  • Odpowiedz
@Print_Screen: oraz, myślałem że to co się dzisiaj wpłaca na ZUS to składki na emerytury, a tutaj okazuje się że istoty czujące spod znaku neuropy wyjawiają jakoby byłoby to jedno z głównych sposobów utrzymania państwa, to jak to w końcu będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kksu: Skoro dla nowych wpłacających ZUS miałby być dobrowolny to skąd pieniądze dla mnie, skoro płaciłem obowiązkowo i skąd pieniądze na tych wszystkich emerytów, którzy wpłacali całe życie? Skądś musieliby wziąć fundusze na wyrównanie.
  • Odpowiedz
@PilariousD: i na tym właśnie polega problem z ZUSem, gdyby się tym zajęto na poważnie na początku lat 90 to stałoby się to bezboleśnie, ale niestety rząd poszedł w stronę źródła łatwych pieniędzy dla kolesi i teraz z każdym kolejnym rokiem zwłoki z fundamentalną reformą systemu emerytalnego będzie coraz ciężej to załatwić
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Nie wiem czy ten lennyface oznacza, że sobie po prostu żartujesz czy naprawdę tak uważasz.

@kksu: No właśnie. Niestety, trudno jest odzyskać pieniądze dla wpłacających w piramidę finansową. Dlatego usuwanie ZUSu to nie jest kwestia jednej ustawy, czy nawet jednej kadencji rządu, a wieloletnie i kosztowne przedsięwzięcie, które trzeba zacząć od małych kroków. Aby móc to zrobić, musieliby zdobyć fundusze z innego źródła, czyli podatków. A skoro
  • Odpowiedz