Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek: Z tego co widziałem to w tej grze nie ma wiązek elektrycznych, węży gumowych/plastikowych czy różnego rodzaju osłon plastikowych czy metalowych a te wszystkie więc mniej do odkręcania i te rzeczy plączą się pod rękami IRL. Do nawet jak robi się coś na silniku zamontowanym na samochodzie to całe nadwozie robi się transparentne i można zobaczyć każdą śrubkę nie mówiąc że nie trzeba dobierać kluczy czy przedłużek, które podejdą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu ale rozumiesz że ja chce mieć pewien zarys przebiegu wymiany, i przy okazji zrobić to samemu chociaż wirtualnie, a nie oglądać tutorial gościa na yt? Nie jestem mechanikiem, nie bralbym sie za wymiane upg, nawet po godzinach poradników. Istotą mojego pytania jest to czy mogę wybrac taką opcję w grze.
  • Odpowiedz
ale rozumiesz że ja chce mieć pewien zarys przebiegu wymiany, i przy okazji zrobić to samemu chociaż wirtualnie, a nie oglądać tutorial gościa na yt?


@TadzioNorek: przecież właśnie taki zarys dostaniesz + informację na co uważać - a tego nie będzie w grze

To czy sobie poklikasz w trakcie nie ma zupełnie związku z tym jak się to robi naprawdę

Jak chcesz się zwyczajnie pobawić to jest wiele gier do
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: przecież klikając myszką w obrazki nie zrobisz tego sam wirtualnie xD To co najwyżej zabawa xD

Jak chcesz się bawić, taka gra jest dla ciebie

Jak chcesz nauczyć/czegoś dowiedzieć, nie tędy droga

Nie jestem mechanikiem, ale dokonuje sam wielu napraw w prywatnych autach. Wiem co jest dobrym źródłem wiedzy, a co zabawką
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu Chce sie pobawić, tak jak mówisz, no ale powiedz mi czy w taki sposób nie można podchodzić do każdej gry? Arma jeden z lepszych symulatorów pola walki, taki realistyczny fps który zapewne z realizmem ma nadal niewiele wspólnego poza tymi głównymi schematami. Grając w to nie oznacza ze chce wiedzieć wszystko, znać każdą broń, jej budowe czy przebieg wojny wietnamskiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz