Wpis z mikrobloga

Zastanawiało mnie, że nie widać na kanale autostopem na koniec świata zbytnio negatywnych czy krytycznych wypowiedzi pod filmami. Komentarzy jak na ilość wyświetleń też jest wyjątkowo mało. Teraz już wiem dlaczego.
Okazuje się, że na tym kanale mówi się o nim/nich dobrze, albo wcale, bo inaczej ludzie masowo dostają shadow bana. Widać taki mental, jeden z najgorszych. Zaciekawił mnie ten temat podczas oglądania jednego z odcinków wypowiedzi "pana patera".

Sam nigdy nikogo nie wyzywałem czy obrażałem, a pomimo bardzo rzadkiego udzielania się właśnie zauważyłem, że moich wypowiedzi nie widać. Najwyraźniej któraś wypowiedź była niewygodna.

Mając shadow bana większość osób nawet nie wie, że takowego ma.

#autostopemdookolaswiata #autostopemnakolyme #misza #pater #podroze #patostreamy
  • 5
@n_____S: Sam przypuszczam, iż mogłem dostać shadow bana pisząc, że coś mi się nie podoba w obecnych odcinkach wymieniając co oczywiście z kulturą. Równie dobrze mogłem go dostać kilka lat temu, bo przez kilka lat się nie udzielałem pod filmami do zeszłego tygodnia czy dwóch ¯\_(ツ)_/¯
@n_____S: Co do bycia alkoholikiem, to gdzieś tam na początku wyprawy do USA mówił, że ma nadzieję, iż nie będzie kto tam go rozpijać, bo ma dość. Będąc sam cały czas latał po browary do sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też ten powrót na wschód i rozmowa z tym kapłanem z Polski, który wyjechał dawno temu na sybir. Puścił 2-3 zdania, a potem jeśli chcesz obejrzeć dalej,